כתב נושא: שום זיהום שום מלחמה , שום סערה , ושום דבר בעולם..!  (נקרא 17308 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק דור(חדש)

• Sr. Member
ימנע ממני לגלוש ....

גולשים נולדו מזוהמים , ומתמודדים עם הים כל יום , ככה שמלחמה זה קטן עלינו ...
והסערות  זה הדובדן שבקצפת בסך הכל .
תסתכלו על הכל בדרך חיובית תאמינו לי הכל יעבור יותר מהר

אז מה ככה הולכים לגלוש מחר  ?

mystyleinside

• אורח
מה הקשר אחי?  זה הבריאות שלך,
למה לזרוק את הבריאות לפח? תמידי יהיו גלים, אבל בריאות זה הכי חשוב..
תילך לים תראה את מצב המים, ותחליט לבד..

מחר צבא, כבר שבועיים לא יצא לי לגלוש
בגלל הסערות האלה.

מנותק ita

• Hero Member
מה הקשר אחי?  זה הבריאות שלך,
למה לזרוק את הבריאות לפח? תמידי יהיו גלים, אבל בריאות זה הכי חשוב..
תילך לים תראה את מצב המים, ותחליט לבד..

מחר צבא, כבר שבועיים לא יצא לי לגלוש
בגלל הסערות האלה.

חרא סערות, תרתי משמע :)
הייתי בים ביום רביעי שעבר בפעם האחרונה,
דווקא אז היה ים מצוין ומסודר.
גלישה זה החיים, ים זה עולם.

מנותק surf to survive

• Full Member
דוגרי נכון...שום דבר לא ישבור אותנו..
אבל לא ממש כיף לגלוש בחרא..לצלול בחרא..ובטעות לבלוע חרא.
:)
מספר עובדות:
1. אתה גולש עכשיו באנטרנט.
2. אתה גולש בפורום Topsea
3. אתה קורא עכשיו.
5. לא שמת לב שלא היה 4.
6. כרגע בדקת את זה.
7. אתה מחייכך חיוך קטן ואולי אפילו מגחך עכשיו.
המשך גלישה מהנה!!!

מנותק הזקן והים

• Sr. Member
דור, מאיפה הבאת את השטויות הללו??

לא מדובר כאן על זיהום רגיל. מדובר כאן על זיהום מסוכן!!!

זה כבר לא עניין של לבלוע קצת חרא. יש בביוב חיידקים מסוכנים (להזכיר לכם מה קרה לספורטאים במכביה שנפלו מהגשר לירקון?) אשר עלולים לגרום לכל מיני מחלות החל מקלקול קיבה קל, המשך בדלקת קרום המח וכלה בחיידקים טורפים שפשוט מחסלים את הבן אדם.

כמובן שזכותך לעשות עם עצמך מה שבא לך אבל אל תטיף כאן לחברה לסכן את עצמם !!!

אתה מדריך גלישה, יש לך השפעה ויש לך אחריות!!!

מנותק דור(חדש)

• Sr. Member
זיהום יש כל שנה , כל שנה אנחנו מוצאים את עצמנו נלחמים על זה ...
בכל זאת אנשים נכנסים לגלוש
אני כבר משתגע מהתקופה הזאת , עד שלא נכנס בהם חזק הם לא יבינו
הפגנה לא תעזור ... תעמוד תצעק תעשה קצת בלגאן ... הם יודעים שזה עניין של כמה שעות עד שתשבר

אני לא באתי בהודעה הזאת להשפיע ולגרור גולשים ללכת לגלוש , צחקתי .... הכנסתי בהם קצת מוטיבציה .. שיזכרו מי הם ומה הים בשבילם
ושיבינו שאי אפשר לחרבן עלינו ככה ...
ושהפגנה הבאה לא ניהיה רק המדריכים של טופסי והילדים בקורס ...
שזה יהיה כל מי שאכפת לו מהים .

mystyleinside

• אורח
למה יש זיהום תיודע? כי בחורף אין אנשים שנכנסים למים
חוץ מאיתנו, ולא חושבים עלינו..

בקיץ בחיים תלא תראה זיהום..
ככה זה בחורף, ומאז ומתמיד זה היה ככה..
ברור שזה מעצבן, אבל גם עם תעשו הפגנה וכול החרא הזה
ישימו עליינו זין, אז חבל על המאמץ..

מנותק הזקן והים

• Sr. Member

ממש לא!!
הסיבה לזיהום היא תקלות במערכת הביוב שלצערנו קורות בעיקר בהצפות הקשות של החורף.
תזכר שגם בקייץ הזה, היה מקרה אחד של דליפת ביוב (כמדומני בהרצליה או בסביבה) שהשאירה כתם חום מגעיל בים... אפילו תועדה כאן בפורום..

אני כן מאשים את הרשויות בשילוב של הזנחה של מערכת הביוב מחד ושל רשלנות, סחבת ובירוקרטיה בטיפול בעת המשבר הנוכחי של פריצת הסכר באור יהודה מאידך.

אתם בכלל יודעים בפני מי להפגין?  שפד"ן? עיריית אור יהודה? עיריית תל אביב? אולי המשרד לאיכות הסביבה?

אני לא מאמין שיש אדם אחד שרוצה לזהם את הים בכוונה תחילה. וזה לא קשור אלינו בכלל הגולשים. זה קשור לים כסביבה אקולוגית שיש לשמור עליה. הבעיה היא ששילוב של חמדנות, קמצנות, טיפשות ועוד תכונות "חיוביות" גוררות תקלות ואסונות כמו שקורה לנו לעתים..

mystyleinside

• אורח

ממש לא!!
הסיבה לזיהום היא תקלות במערכת הביוב שלצערנו קורות בעיקר בהצפות הקשות של החורף.
תזכר שגם בקייץ הזה, היה מקרה אחד של דליפת ביוב (כמדומני בהרצליה או בסביבה) שהשאירה כתם חום מגעיל בים... אפילו תועדה כאן בפורום..

אני כן מאשים את הרשויות בשילוב של הזנחה של מערכת הביוב מחד ושל רשלנות, סחבת ובירוקרטיה בטיפול בעת המשבר הנוכחי של פריצת הסכר באור יהודה מאידך.

אתם בכלל יודעים בפני מי להפגין?  שפד"ן? עיריית אור יהודה? עיריית תל אביב? אולי המשרד לאיכות הסביבה?

אני לא מאמין שיש אדם אחד שרוצה לזהם את הים בכוונה תחילה. וזה לא קשור אלינו בכלל הגולשים. זה קשור לים כסביבה אקולוגית שיש לשמור עליה. הבעיה היא ששילוב של חמדנות, קמצנות, טיפשות ועוד תכונות "חיוביות" גוררות תקלות ואסונות כמו שקורה לנו לעתים..

אבל שוב פעם, זה לא יעזור עם נפגין, כי זה בעיה שגם אצלם הם רוצים לתקן
אז מה זה יעזור?!!? כאילו במה זה מועיל?!?!?
ברור שאני רוצה שיהיה לי ים נקי לגלוש
ולא לקבל מחלות ושלשולים, אבל אין עם מי לדבר במדינה הזאת
אנחנו לא חיים בשוויץ...

יש צרות יותר גדולות יותר מביוב,

גלעד שליט במקום לעשות הפגנה על זיהום
תעשו הפגנה לשחרור של גלעד שליט...

אתם לא חושבים?? הים יכול להתנקות..
גלעד יש רק 1...

מנותק הזקן והים

• Sr. Member
עם כל הכבוד, ואני בודאי מעורר כאן ויכוח אדיר, המדינה נסחפה לגמרי עם עניין גלעד שליט.
אנחנו, להבדיל למשל מהאמריקאים, פשוט מגלים חולשה בכל ההתגייסות ההמונית שלנו להחזיר אותו.
"תחזירו את הילד הביתה"..  מה זה החארטה הזה?  הוא ממש לא ילד!  הוא חייל!!  זה שהוא נראה ילד קטן וחנון אז כולם מרחמים עליו.
הוא חייל בסופו של דבר, שנשלח ע"י הצבא, ונפל בשבי.
חותם לכם שאם הוא היה נראה כמו בשבקיין , היו מתחייחסים אליו אחרת.

כל היללנות שלנו בנוגע לגלעד שליט באופן פרדוקסלי משקפת לאויב את החולשה הנפשית שלנו ובעצם גורמת להם שלא להחזיר אותו!!
לצערי הרב, הערבים, ברגע שיתייאשו מכל סיבה לקבל תמורתו שווי נאות בעיניהם (למשל, להחזיר את ירושליים , או כל דבר אחר) פשוט יוציאו אותו להורג בשידור חי. בלי למצמץ.

אני מציע, אם כבר להפגין ולהשפיע, אז להלחם על דברים אמיתיים.
להלחם על תאונות הדרכים שהורגות לנו מעל 500 איש בשנה!!!  יותר מכל המלחמה.
להלחם לשפר את החינוך המדרדר שלנו במדינה.
להלחם על הטבע, הנקיון והבריאות שלנו.

אני יכול לחשוב עוד על מלא דברים, שיותר שווה לקום ולהפגין בעדם. ונכון, הם לא "סקסיים" בעיני התקשורת.
לכן, גם לא זוכים לדברור ותמיכה ואהדה ציבורית (המוכתבת לא מעט ע"י התקשורת מעצבת הדעה) כמו חייל אחד מסכן שנראה כמו חנון מוכה מהמגמה הריאלית...

mystyleinside

• אורח
עם כל הכבוד, ואני בודאי מעורר כאן ויכוח אדיר, המדינה נסחפה לגמרי עם עניין גלעד שליט.
אנחנו, להבדיל למשל מהאמריקאים, פשוט מגלים חולשה בכל ההתגייסות ההמונית שלנו להחזיר אותו.
"תחזירו את הילד הביתה"..  מה זה החארטה הזה?  הוא ממש לא ילד!  הוא חייל!!  זה שהוא נראה ילד קטן וחנון אז כולם מרחמים עליו.

כל היללנות שלנו בנוגע לגלעד שליט באופן פרדוקסלי משקפת לאויב את החולשה הנפשית שלנו ובעצם גורמת להם שלא להחזיר אותו!!
לצערי הרב, הערבים, ברגע שיתייאשו מכל סיבה לקבל תמורתו שווי נאות בעיניהם (למשל, להחזיר את ירושליים , או כל דבר אחר) פשוט יוציאו אותו להורג בשידור חי. בלי למצמץ.

אני יכול לחשוב עוד על מלא דברים, שיותר שווה לקום ולהפגין בעדם. ונכון, הם לא "סקסיים" בעיני התקשורת.
לכן, גם לא זוכים לדברור ותמיכה ואהדה ציבורית (המוכתבת לא מעט ע"י התקשורת מעצבת הדעה) כמו חייל אחד מסכן שנראה כמו חנון מוכה מהמגמה הריאלית...

אתה בנאדם תתרמה
וטיפש.. זה מה שיש לי להגיד לך..

שבוע טוב.

מנותק הזקן והים

• Sr. Member

אתה בנאדם תתרמה

שבוע טוב.

וההתייחסות שלך אמורה להיות עניינית, בוגרת ושקולה, אה?

mystyleinside

• אורח

אתה בנאדם תתרמה

שבוע טוב.

וההתייחסות שלך אמורה להיות עניינית, בוגרת ושקולה, אה?

אתה בכלל שמ לב למה שאתה אומר???
זה חייל, זה בנאדם, זה בחור צעיר, שהלך להגן עלייך ועל כולם
ונפל בשבי?!? מה קשור עכשיו עם הוא היה מגודל ונראה כמו "בשאבקין", לא היו מתייחסים אליו אחרת?
אההה... היום אומרים, טוב נו הוא ענק, וחייה, הוא יכול לדאוג לעצמו.?!?! מה הקשר?!?!?!?
זה לא שהוא יכול לברוח, הוא בתוך כלא, לא רואה אור יום, איך אתה מסוגל להגיד כזה דבר בכלל???

מנותק הזקן והים

• Sr. Member
תקשיב לי טוב!!
אני יודע בדיוק, אבל בדיוק, מה שאני אומר.
בשעתו היו הרי חטופים איתו עוד חיילים, אלא שהחיזבאללה תפס.
שים לב לפובליציזם בשעתו "תחזירו את הילדים הביתה"  לא חיילים! ילדים!!!
שים לב מדוע טרחו דוקא להדגיש את התמונה של גלעד ולא של האחרים...

ברור שליבי להורים שילדיהם נחטפו. אני במקום נועם שליט הייתי עושה את אותו הדבר.

אבל, ויש כאן אבל גדול!!

יש פער גדול מאד בין ההתנהלות האישית ובין הנדרש ממדינה כמדינה ומנהיגיה להתנהג.

שים לב, האמריקאים הצהירו, באופן ברור והחלטי. שהם לא נושאים ונותנים עם חוטפים. האיסלם הקיצוני, האיראניים והייאטוללה, עשו ניסיון בשעתו לבחון את הנחישות האמריקאית.  האמריקאים עמדו על שלהם. איבדו שני מסוקים במדבר בנסיון להציל את החטופים אך לא היה משא ומתן ולא נעליים.  ככה זה לאורך השנים. ראה מקרה דניאל פרל. ועוד ועוד.

ועכשיו, הפלא ופלא. ארה"ב גדולה מישראל בקרוב לשני סדרי גודל. האזרחים שלה מתרוצצים חופשי בכל חור בעולם.
עדיין, באופן יחסי, פחות אזרחים אמריקאים נחטפים מאשר אזרחים ישראלים.

לצערי, אנחנו משדרים חולשה מובהקת בכך שאנו מוכנים לשחרר באופן דיספורפורציוני אסורים. אנחנו משדרים חולשה בכל הקמפיין של "תחזירו את הילד". יש דברים שעושים מתחת לראדר. פועלים בשקט ולא מתקשרים ומדבררים ובעצם באופן פרדוקסלי, בהתנהלות הציבורית התקשורתית, אנחנו תוקעים את המסכן הזה שם.

עכשיו, תעצור, תנשום עמוק, תנסה לנער ממך את ערפילי ההיסטריה ושטיפת המח העיתונאית שעברת, ותחשוב שוב על מה שקראת מעלה...

;)

mystyleinside

• אורח
כוס אימא של האמירקאקים

דם יהודי הוא קדוש!

אנחנו לא נוצרים מזדיינים,
אנחנו יהודים.

מנותק הזקן והים

• Sr. Member
כוס אימא של האמירקאקים

דם יהודי הוא קדוש!

אנחנו לא נוצרים מזדיינים,
אנחנו יהודים.

יופי, אני רואה שקראת היטב והפנמת ....
 ;)

מנותק חן הלוי

• Hero Member
זקן, אני מסכים איתך שבגלל כל ההפגנות הרצון של החיזבאללה\חמאס הרצון להעלות את ה"מחיר" של גלעד שליט עלה כי הוא ראה שהעם משדר חולשה אליו.
אבל מה אתה רוצה שלא יפגינו? שלא ידברו על זה? לדעתי, אם לא היו בכלל מפגינים, לא היו אפילו מעלים את הנושא הזה.
עכשיו, בקשר לתקשורת זה מאוד פשוט לתקשורת לקחת חיילים חטופים כי זה חומר מעולה וזה חומר שמוכר! גלעד שליט הוא בהחלט דמות טובה לתקשורת מכיוון שהוא רזה ומין מראה חלש כזה בכללי.
אני אם חס וחלילה זה היה מישהו מהמשפחה במקומו, הייתי רוצה שייתנו הכל בשביל להחזיר, לכן אי אפשר להגיד ש"המדינה נסחפה" אחרי עניין גלעד שליט,אנחנו פשוט מגלים חמלה, ביעקר בגלל התקשורת ומה שאמרתי מקודם על החיילים החטופים.
אני חושב שלמרות שהתקשורת העלתה את המחיר להחזרתו, ולא משנה מי אשם, חייבים להחזיר גם אם המחיר הוא אלפי פלסטינאים!

נ.ב למיסטיילאינסיד אנחנו לא דם קדוש!!
חחח
« עריכה אחרונה: מרץ 05, 2009, 11:03:09 PM על ידי חן הלוי »

מנותק הזקן והים

• Sr. Member
ברור שאנשים יפגינו.
זה הכל עניין של פרופורציה.

אותו כנ"ל עם רון ארד לחופש נולד. אני הוד השרוני, עיר מולדתו, צועד בצעדות השנתיות שכביכול נועדו לתמוך בהחזרתו, כאשר רוב הילדים שם בכלל לא יודעים מי זה.

רוב הסיכויים שהוא בכלל לא בחיים.

יש גבול מסוים בין סולידריות שניתן וצריך להפגין עם בני עמך שנפלו בשבי ובין התרככות מוחלטת של האופי.

הרי למי בכלל מפגינים?  זה לא שהחמאס או החיזבאללה יאמרו לעצמם "וואלה, תראו איזה מסכנים אלו, בוא נחזיר להם את הילד.."
ההפגנה מכוונת כנגד השלטון שלנו.  כמה זה כבר יכול להשפיע אם בכלל?  אני בכלל לא משוכנע שזה הגיוני לקבל החלטות גורליות (כמו לצאת למלחמה או לא ) רק על פי הרעש הציבורי, זה או אחר...

mystyleinside

• אורח
אנחנו כן דם קדוש..

כול יהודי הוא בנו של ה' אלוהינו...
וכול יהודי צריך לעזור ליהודי
לא משנה מתי ואיפה..

תיהיו ציונים.

מנותק הזקן והים

• Sr. Member
אנחנו כן דם קדוש..

כול יהודי הוא בנו של ה' אלוהינו...
וכול יהודי צריך לעזור ליהודי
לא משנה מתי ואיפה..

תיהיו ציונים.

כמו שאתה משוכנע שבכך שאתה צודק באופן מוחלט כך גם המוסלמים חושבים שהם צודקים ואנחנו כופרים שחובתם הדתית היא להשמיד אותנו.
אין ספק, הדתות מביאות הרבה "טוב" לעולם ....