כתב נושא: עוד 3 וחצי חודשים אני גר שם =]  (נקרא 11253 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

טל פידל

• אורח
בעניין: עוד 3 וחצי חודשים אני גר שם =]
« Reply #40 ב- : מאי 28, 2009, 04:52:22 PM »
אימלה איזה מדינה נוראית אתם מתארים כאילו משהוא נורה קרה פה ביננו היינו ועדיין מדינה די אגואיסתית אין לנו כוח ללכת לאמריקה ולסדר את העניינים והאמריקאים מסדרים לנו את זה כמו מפגרים ולא מבינים שלא אכפת לפוליתיקאים מה קורה הם רק רוצים כסף כסף כסף
באמת משהוא נוראי

מנותק אסיף(חדש)

• Hero Member
    • דוא
« Reply #41 ב- : מאי 28, 2009, 09:48:05 PM »
alonyc,
העם היהודי שורד כבר 5769 שנה..
בין היתר את מצרים, את גירוש ספרד, את נפילת בתי המקדש, את הפוגרומים למיניהם (ולא חסרים כאלה) את כל ההגליות במשך השנים הללו, את השואה - אז אתה חושב שכמה פוליטיקאים מושחטים ומיתון כלכלי זמני ישברו אותנו?
לצד כל החדשות הפסימיות שאנחנו כל הזמן נחשפים אליהם בטלויזיה ומורידים לנו את המורל, מצב המדינה שלנו רק הולך ומשתפר.. אתה לא ראית כלום.
לא, אני מצטער, אבל אתה טועה בגדול... הסוף שלנו לא קרוב בכלל.. ואם הוא כן, אני אהיה נוכח בו, במדינה שלי!

כל מילה בסלע !

מנותק David

• Jr. Member
  • **
    • דוא
« Reply #42 ב- : מאי 29, 2009, 06:31:58 PM »
איחס לא רוצים כמוך בארץ לך לארהב ואל תחזור אהה וישראל במקום - 15 במדינות המפותחות ןזה בגלל המחסור במים
אללה גלים!!!

מנותק aloNYC

• Sr. Member
« Reply #43 ב- : מאי 29, 2009, 07:45:29 PM »
איחס לא רוצים כמוך בארץ לך לארהב ואל תחזור אהה וישראל במקום - 15 במדינות המפותחות ןזה בגלל המחסור במים

חחח אתה בטח מצפה שאני עכשיו יגיד בואנה יהומו חכה אני אתפוס אותך...לא אני לא!
רק לפני שרשור אחד שלך ירדת על ילד קטן על איך שהוא  מדבר.
לפחות אני מצליח מהר בקריירה שאני רוצה לבנות לעצמי, יש כאלה שמפרגנים ויש אפסים כלומניקים כמוך שספק מקנאים ספק אוהבים לפתח ריבים ולזיין תמוח(לתפוס פוזות ולהדליק אחרים)..

תהנה אפס!

טל פידל

• אורח
« Reply #44 ב- : מאי 29, 2009, 09:22:04 PM »

חחח אתה בטח מצפה שאני עכשיו יגיד בואנה יהומו חכה אני אתפוס אותך...לא אני לא!
רק לפני שרשור אחד שלך ירדת על ילד קטן על איך שהוא  מדבר.
לפחות אני מצליח מהר בקריירה שאני רוצה לבנות לעצמי, יש כאלה שמפרגנים ויש אפסים כלומניקים כמוך שספק מקנאים ספק אוהבים לפתח ריבים ולזיין תמוח(לתפוס פוזות ולהדליק אחרים).. יפה מאוד!!!

תהנה אפס!