כתב נושא: צריך ייעוץ טוב!  (נקרא 2264 פעמים)

מנותק tamir k

• Newbie
  • *
    • דוא
צריך ייעוץ טוב!
« ב- : ספטמבר 11, 2009, 09:37:12 PM »
אני גולש  4 שנים! ,מההתחלה הייתי גולש על שורט בורד במשך תקופה ארוכה עד שהגעתי לגובה שלו והוא היה לי (אז) קצר לי מידי ..הגיוני הייתי מתחיל! ועד לפני 5 חודשים קניתי גלשן יד שנייה ומכרתי את הראשון שלי.
קניתי fun board כדי שיהיה לי קל ואני אוכל באמת להעלות את עצמי רמה ולהנות מהגלישה ולא להתקשות כמו קודם !!!

אין ספק הגלשן עשה את העבודה ואני נהנה וללא ספק השתפרתי,אבל אני מרגיש שאני עולה רמה. חברים שלי עכשיו גם למדו איך לתפוס את הגל בטכניקה של העלאת מהירות (המבין יודע).
יש להם גלשנים קצרים בהרבה משלי והם נמוכים ממני בהרבה. עכשיו הם קוצרים את הקציר בזמן שאני תקוע עם גלשן ארוך ואיטי.

מה עליי לעשות לקנות גלשן קצר?,בגובה שלי?,טיפה יותר גבוה? נ.ב אני 1.96!
ויש לי עוד לאן לגבוה...
מה לעשות??????
קחו בחשבון שאין לי המון כסף אבל יש ליד שנייה ו גם קיים החשש שההורים יחשבו שאיבדתי את הערך לכסף!
please help me!!! :'(

mystyleinside

• אורח
בעניין: צריך ייעוץ טוב!
« Reply #1 ב- : ספטמבר 11, 2009, 10:03:32 PM »
1.95??? אתה צריך לפחות 2.10
אבל עם אתה רוצה שורט, אפשר לקחת גלשן בגובה
1.90
ותנסה להתרגל, אבל גם מה המשקל שלך? אני בכללי ממליץ לך להישאר עם הפאן בורד...

מנותק tamir k

• Newbie
  • *
    • דוא
« Reply #2 ב- : ספטמבר 12, 2009, 06:02:09 PM »
אני לא שוקל הרבה בערך 75...

מנותק gligal

• Newbie
  • *
    • דוא
« Reply #3 ב- : ספטמבר 13, 2009, 01:01:33 AM »
תשאר עם הפאן - גם ככה הגלים פה לא משהו ויותר קל לתפוס עם הפאן , כשהחברים שלך נלחמים כמו ניגרים בשביל לתפוס גל ברך - אתה עליו ב2 חתירות

מנותק אביב fening

• Hero Member
  • יאללה הלכתי לגלוש
« Reply #4 ב- : ספטמבר 13, 2009, 01:09:02 PM »
בינתיים אני ממליץ לך חהישאר על הפאן תשתפר עוד קצת תתחיל ללכת לימים קצת יותר גבונים ואז תיקנה משהו שהוא בקצת יותר גבוה ממך(שורט) ותדאג שהוא עבה מאוד יחסית לשורטים זה לא תחרות למי יש את הגלשן הכי קטן כל אחד לפי הגובה משקל והרמה שלו מה לעשות אני גם לא נמוך וזה מה שאני פחות או יותר עשיתי