כתב נושא: עוד 3 וחצי חודשים אני גר שם =]  (נקרא 11238 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

טל פידל

• אורח
בעניין: עוד 3 וחצי חודשים אני גר שם =]
« Reply #20 ב- : מאי 26, 2009, 12:13:53 AM »
ברור שיש ואני לא התכוונתי  לחוף הזה התכוונתי לכל קליפורניה אני הולך לגלוש שם איפה שהוא פשוט יש לי שם דוד שגולש אז הוא יוכל להראות לי את הגלים ולראות איזה מתאים לי

מנותק לירוי המפציץ מהילטון

• soul surfer
  • נבחרת
  • Hero Member
  • *
« Reply #21 ב- : מאי 26, 2009, 12:34:15 AM »
חחחח מדינת עולם שלישי עלאק
lleerrooyy

מנותק aloNYC

• Sr. Member
« Reply #22 ב- : מאי 26, 2009, 01:12:59 AM »
אמרתי בצעדי ענק...
מבחינה טכנולוגית אנחנו על הפרצוף...
אנחנו במלחמה תמידית...
וזו רק ההתחלה, מצטער לפוצץ לכם את הבועה אבל המצב היה גרוע ועכשיו הוא יותר גרוע ולכל האופטימים שבינכם הוא לעולם לא יהיה טוב אלא רק יחמיר.

מנותק פשוט ברוידא

• נבחרת
  • Hero Member
  • *
  • פשוט גולש.
    • לאתר טופסי לחצו כאן
« Reply #23 ב- : מאי 26, 2009, 01:19:38 AM »
אמרתי בצעדי ענק...
אנחנו במלחמה תמידית...
וזו רק ההתחלה, מצטער לפוצץ לכם את הבועה אבל המצב היה גרוע ועכשיו הוא יותר גרוע ולכל האופטימים שבינכם הוא לעולם לא יהיה טוב אלא רק יחמיר.
ולכל הפסימים...
http://www.youtube.com/watch?v=jyYZUhSeRYc

פשוווט ברוידא

מנותק B.Y

• Sr. Member
    • דוא
« Reply #24 ב- : מאי 26, 2009, 01:27:17 AM »
אמרתי בצעדי ענק...
אנחנו במלחמה תמידית...
אם כולם יעשו כמוך זה לא יעזור
צריך לפתור את הבעיה ולא לברוח ממנה תלמד לחיים
אבל בכל זאת תשחוט תחיים

• soul surfer
  • נבחרת
  • Hero Member
  • *
« Reply #25 ב- : מאי 26, 2009, 01:42:00 AM »
חחחחח

אמרתי בצעדי ענק...
אנחנו במלחמה תמידית...

למה?
מבחינה טכנולוגית אנחנו במצב מעולה!
וישראל מובילה בהרבה תחומים.
חוצמיזה אתה משווה אותנו לארה"ב ולדעתי יש הפרש גדול מאוד בגילים אתה לא חושב?
lleerrooyy

מנותק aloNYC

• Sr. Member
« Reply #26 ב- : מאי 26, 2009, 01:57:09 AM »
אני משווה אותנו לכל העולם ..
ברור שאני לא מדבר על מדינות ערב או חלק מאפריקה..

אני מדבר על צפון אמריקה סין יפן קוריאה מדינות אירופה...
אני יודע שצריך לעבוד לשפר את זה אבל גם אני וגם אתה שנינו יודעים שזה לא יקרה!
בטח שלא עם הפוליטיקאים שלנו...

מה שאותי מעצבן זה שבחדשות שהודיעו על אחוז היורדים הגדול הם הוסיפו "זו אמת מצערת ולא ברור מה גורם לה"
נו באמת!!! כולנו יודעים מה גורם לה והם פשוט מפחדים להתמודד עם זה..
ולא משנה גיל המדינה להיפך לפני עשור המצב שלנו היה יותר טוב ועם ה"גיל" הוא רק מחמיר ועוד 100 שנה לך תדע מה יסגר עם ישראל...זו אחת מ100000 סיבות שאני עובר לאמריקה.
« עריכה אחרונה: מאי 26, 2009, 01:58:54 AM על ידי aloNYC »

טל פידל

• אורח
« Reply #27 ב- : מאי 26, 2009, 02:01:28 AM »
חחחח תראו איך הגענו מגלישה לפוליטיקה ....

• soul surfer
  • נבחרת
  • Hero Member
  • *
« Reply #28 ב- : מאי 26, 2009, 02:42:24 AM »
אני משווה אותנו לכל העולם ..
ברור שאני לא מדבר על מדינות ערב או חלק מאפריקה..

אני מדבר על צפון אמריקה סין יפן קוריאה מדינות אירופה...
אני יודע שצריך לעבוד לשפר את זה אבל גם אני וגם אתה שנינו יודעים שזה לא יקרה!
בטח שלא עם הפוליטיקאים שלנו...

מה שאותי מעצבן זה שבחדשות שהודיעו על אחוז היורדים הגדול הם הוסיפו "זו אמת מצערת ולא ברור מה גורם לה"
נו באמת!!! כולנו יודעים מה גורם לה והם פשוט מפחדים להתמודד עם זה..
ולא משנה גיל המדינה להיפך לפני עשור המצב שלנו היה יותר טוב ועם ה"גיל" הוא רק מחמיר ועוד 100 שנה לך תדע מה יסגר עם ישראל...זו אחת מ100000 סיבות שאני עובר לאמריקה.

תראה,ברור שבגלל המצב והפוליטקאים המושחטים העתיד לא נראה משהו.
מבחינת הפיתוח תראה שאוכלוסיות במדינות שאתה מדבר עליהם גדולות פי הרבה מהאוכולוסיה הישראלית
וגם המדינה יותר גדולה ככה שאין "שוק" לדברים שאתה מדבר עליהם.
זה לא אשמת הפוליטיקאים שהאוכלוסיה כאן לא גדולה ושהמצב הביטחוני חרא,כל ההידרדרות לא תלויה בנו.
למדינה הזאת יש פוטנציאל שלא יכול להתממש וחבל שאתה לא רואה אותו ואתה פוסל את ההיתפתחות כאן.
lleerrooyy

מנותק aloNYC

• Sr. Member
« Reply #29 ב- : מאי 26, 2009, 04:00:45 AM »
אני לא אומר שאין פוטנציאל אני אומר שאין לו סיכוי להתממש ,
עם כל המלחמות , הפוליטיקאים ובכל מקרה לא בסבב החיים שלנו...
לא מבין למה אני צריך לחיות ככה אם יש אפשרות לחיים טובים

מעבר לזה אולי אתה לא מבין את זה עכשיו אבל שתתחיל לתכנן קריירה תבין שבארץ זה כמעט בלתי אפשרי להצליח בגדול ללא קומבינות.
שלא כמו בארה"ב שאתה יכול להשפיע על ההצלחה שלך גם מבלי להכיר את כל העולם
« עריכה אחרונה: מאי 26, 2009, 04:03:59 AM על ידי aloNYC »

מנותק B.Y

• Sr. Member
    • דוא
« Reply #30 ב- : מאי 26, 2009, 06:31:44 AM »

מעבר לזה אולי אתה לא מבין את זה עכשיו אבל שתתחיל לתכנן קריירה תבין שבארץ זה כמעט בלתי אפשרי להצליח בגדול ללא קומבינות.
יפה אז אל תתגייס אל תלמד אל תעבוד תבנה בית בים תעשן סמים שתה אלכוהול ותגלוש כל היום זה גם החייים הטובים לא?
זה לא יעזור לברוח מהמחויבות של כולנו

מנותק shlomi

• Hero Member
    • דוא
« Reply #31 ב- : מאי 26, 2009, 07:52:56 AM »
חבל שאתה יורד מהארץ אנשים נתנו מהנשמה שלהם כדי שתוכל לגור פה.

צודק

מנותק Extreme_Surfer

• Hero Member
« Reply #32 ב- : מאי 26, 2009, 03:42:29 PM »
alonyc,
העם היהודי שורד כבר 5769 שנה..
בין היתר את מצרים, את גירוש ספרד, את נפילת בתי המקדש, את הפוגרומים למיניהם (ולא חסרים כאלה) את כל ההגליות במשך השנים הללו, את השואה - אז אתה חושב שכמה פוליטיקאים מושחטים ומיתון כלכלי זמני ישברו אותנו?
לצד כל החדשות הפסימיות שאנחנו כל הזמן נחשפים אליהם בטלויזיה ומורידים לנו את המורל, מצב המדינה שלנו רק הולך ומשתפר.. אתה לא ראית כלום.
לא, אני מצטער, אבל אתה טועה בגדול... הסוף שלנו לא קרוב בכלל.. ואם הוא כן, אני אהיה נוכח בו, במדינה שלי!

~Surf 4 Life~

מנותק visner_88

• Hero Member
    • דוא
« Reply #33 ב- : מאי 26, 2009, 06:18:01 PM »
חחח אתם לא הרבה יותר טובים, כמו כל ישראלי מאשימים את הממשלה, תאשימו קודם כל אתם עצמכם על המצב שאליו התדרדרנו, לאף בנאדם לא אכפת יותר משום דבר, חוץ מעצמו הבועה שלו ואיך לעשות מלא כסף, קחו לדוגמא את מה שקרה בירקון, מלא אנשים הסתכלו על האישה תובעת ורק איש אחד קם לעזרה, או שיש תאונת דרכים אנשים לא מפנים לעזרה ראשונה את הדרך ובמקום זה מתקרבים לתאונה כי זה "מעניין" ואז בינתיים האנשים מתים. ושלא תחשבו שבארצות הברית אין את זה, פשוט פה אנחנו מדינה קטנה ששומעים עליה הכל, שם קורה בדיוק אותו הדבר מבחינה חברתית והכל בגלל המירוץ לכסף והקפיטליזם.
keep our oceans alive...

מנותק aloNYC

• Sr. Member
« Reply #34 ב- : מאי 26, 2009, 11:22:33 PM »

יפה אז אל תתגייס אל תלמד אל תעבוד תבנה בית בים תעשן סמים שתה אלכוהול ותגלוש כל היום זה גם החייים הטובים לא?
זה לא יעזור לברוח מהמחויבות של כולנו

בוא נתחיל בזה שהייתי קרבי בצבא נכנסתי לעזה במלחמה וזה כבר הרבה יותר ממה שהחיילים הג'ובניקים בפורום עשו!
וויסנר ממשלה אשמה בניהול המדינה!
עם של חארות זה יש בכל מקום בניו יורק היו עדים לרצח ופשוט הסתכלו אף אחד לא עשה כלום
« עריכה אחרונה: מאי 26, 2009, 11:24:59 PM על ידי aloNYC »

מנותק אסיף(חדש)

• Hero Member
    • דוא
« Reply #35 ב- : מאי 27, 2009, 01:32:42 AM »
הכל בגלל הקפטילזם הרקוב שהשחיט כל טיפה של מוסר באנושות !
אני לא אומר שצריך קומוניזם , אבל אל תשכחו שהמדינה קמה כמדינה סוציאליסטית דמוקרטית ,כלומר כזאת שדואגת לרווחת אזרחיה .
במהלך השנים היא הפכה לעלוקה מוצצת כסף מהאזרח הקטן .

המצב פה גרוע , משפחות פשע שולטות בהרבה דברים , והפוליטיקאים מושחטים עד היסוד והחינוך במצב קטסטרופאלי (תסתכלו על הפורום, חצי מהילדים פה אנאלפבתיים לא יודעים לכתוב מילה בלי שגיאה) , אז במקום לבכות על המצב תתפסו את עצמכם בידיים ותעשו שינוי ! יש משפט שאומר "השינוי מתחיל בי " אז תייסמו אותו (וזה כולל גם אותי ,גם אני צריך לעשות את זה , אני לא בא להרצות לכם).

aloNYC זה ממש לא נכתב אליך ולא צריך לבאס אותך , כתבתי את זה לאנשים שבוכים פה , אני מעדיף להשאר בארץ ולשנות את המצב מכאן כי אתה יודע שאין לנו ארץ אחרת ואם מדינת ישראל תיפול אז תיהיה שואה שניה כי בוא לא נשלה את עצמנו , העולם לא אוהב יהודים .
אני מאחל לך נסיעה טובה וחיים מאושרים בארה"ב .

מנותק אוסיף

• Hero Member
    • דוא
« Reply #36 ב- : מאי 27, 2009, 01:39:36 AM »
חחח אתם לא הרבה יותר טובים, כמו כל ישראלי מאשימים את הממשלה, תאשימו קודם כל אתם עצמכם על המצב שאליו התדרדרנו, לאף בנאדם לא אכפת יותר משום דבר, חוץ מעצמו הבועה שלו ואיך לעשות מלא כסף, קחו לדוגמא את מה שקרה בירקון, מלא אנשים הסתכלו על האישה תובעת ורק איש אחד קם לעזרה, או שיש תאונת דרכים אנשים לא מפנים לעזרה ראשונה את הדרך ובמקום זה מתקרבים לתאונה כי זה "מעניין" ואז בינתיים האנשים מתים. ושלא תחשבו שבארצות הברית אין את זה, פשוט פה אנחנו מדינה קטנה ששומעים עליה הכל, שם קורה בדיוק אותו הדבר מבחינה חברתית והכל בגלל המירוץ לכסף והקפיטליזם.
מה אתה משחק אותה
אני לא בטוח שאם היית רואה מישהו בירקון היית ממהר לקפוץ לא כל אחד מסוגל
ובאמת מי שעשה את זה הוא אמיץ
~H&T~

מנותק visner_88

• Hero Member
    • דוא
« Reply #37 ב- : מאי 27, 2009, 01:53:18 AM »
אחי אני לא אומר שלממשלה אין שום קשר בניהול, אבל אתה לא יכול להאשים כל דבר שקורה בניהול של המדינה, כי זה לא שאותם אנשים שולטים ועושים מה שבראש שלהם זה נבנה לבנה על לבנה, ההוא מעלים מפה לזה לא איכפת משם, אחד אחר לא איכפת לא שזה יוביל למשהו העיקר שהוא מקבל כסף, ועל זה בדיוק אני מדבר על האגואיזם המטורף שנוצר והחוסר איכפתיות של האנשים, ואוסיף שתוק אני דווקא מאלה שכן איכפת להם מאחרים...
keep our oceans alive...

מנותק אסיף(חדש)

• Hero Member
    • דוא
« Reply #38 ב- : מאי 27, 2009, 03:29:07 AM »
מה אתה משחק אותה

תגיד מה אתה טמבל ? ברור שהייתי קופץ ! כל אחד היה צריך לקפוץ ! קפיצת ראש !
זה חיים של בן אדם !!! אתם מפחדים קצת להתלכלך ואולי לקבל גג איזה זיהום קטן שיעבור (וגם זה לא ! כי האזור שמותר לשוט בו זה אזור שזה לא מסוכן ליפול בו למים ! כמובן שלא כדי לשחות שם אבל אם תיפלו למים לא יקרה לכם כלום חוץ מריח רע ! ותאמינו לי שאני יודע כי אני נפלתי לירקון פעמיים !! גם אני הייתי שט בסירות האלה שהאישה נפלה שם)

מנותק B.Y

• Sr. Member
    • דוא
« Reply #39 ב- : מאי 28, 2009, 09:05:45 AM »
מה אתה משחק אותה

תגיד מה אתה טמבל ? ברור שהייתי קופץ ! כל אחד היה צריך לקפוץ ! קפיצת ראש !
זה חיים של בן אדם !!! אתם מפחדים קצת להתלכלך ואולי לקבל גג איזה זיהום קטן שיעבור (וגם זה לא ! כי האזור שמותר לשוט בו זה אזור שזה לא מסוכן ליפול בו למים ! כמובן שלא כדי לשחות שם אבל אם תיפלו למים לא יקרה לכם כלום חוץ מריח רע ! ותאמינו לי שאני יודע כי אני נפלתי לירקון פעמיים !! גם אני הייתי שט בסירות האלה שהאישה נפלה שם)
צודק 100%
לא הייתי נותן לחיים של בנאדם ללכת מול העיניים שלי בלי לעשות כלום גם אם זה כולל לסכן את עצמי.