כתב נושא: מה אתם אוכלים?  (נקרא 5986 פעמים)

מנותק deano

• Hero Member
  • www.facemyday.com
בעניין: מה אתם אוכלים?
« Reply #20 ב- : אפריל 25, 2009, 03:34:08 AM »
לדעתי אתם מגזימים כי גלישה בארץ היא לא ספורט רציני ואני מדבר מתוך זה שאני גולש כל פעם שיש גלים,אנחנו לא נמצאים באוסטרליה שיש גלים כל יום וזאת פעילות גופנית(נוציא את העניין שכשהים גבוה מטר+ אז הפעילות היא יותר קשה)גולשים פה פעם ב וגם זה ב40 חצי אז לדעתי אין פה שום חשיבות למה שאתה אוכל לפני ואחרי

אתה טועה.
אתר ליצירת סרטונים משחקים ותמונות עם הפרצוף שלכם ! www.facemyday.com

מנותק עמוס

• Hero Member
« Reply #21 ב- : אפריל 25, 2009, 03:52:25 AM »
לדעתי אתם מגזימים כי גלישה בארץ היא לא ספורט רציני ואני מדבר מתוך זה שאני גולש כל פעם שיש גלים,אנחנו לא נמצאים באוסטרליה שיש גלים כל יום וזאת פעילות גופנית(נוציא את העניין שכשהים גבוה מטר+ אז הפעילות היא יותר קשה)גולשים פה פעם ב וגם זה ב40 חצי אז לדעתי אין פה שום חשיבות למה שאתה אוכל לפני ואחרי

בטח שיש חשיבות!!

אחרי סשן ארוך של 4 שעות ומעלה אתה מפעיל את אותם שרירים שבדרך כלל אתה לא מפעיל

וחלק מהכוח שמגיע לשרירים זה מהמזון שאתה אוכל שצריך להיות קל ולא כבד או אחרי סשן צריך לאכול הרבה חלבונים וכד' ואת שאר ההסברים כתבו בעמוד הקודם

פשוט אין לי כוח לכתוב את הכל

מנותק חן הלוי

• Hero Member
« Reply #22 ב- : אפריל 25, 2009, 03:52:25 PM »
yesh תודה אחי הרבה אנשים לא יודעים ממה שאתה אומר וטוב שאתה מזכיר את זה
רק שתדעו חבר'ה הוא צודק ותפנימו מה שהוא אומר

אני תמיד לוקח איזה מנה טובה של ספגטי שעתיים לפני סשיין אם אפשר
ואיזה סטייק עוף או טונה אחרי.
זה גם מפתח את הגוף  8)
בדיוק כמוני- זה גם מה שנכון

מנותק surf to survive

• Full Member
« Reply #23 ב- : אפריל 25, 2009, 06:29:11 PM »
שעתיים לפני גלישה?
לא יוצא לי הרבה פעמים לדעת שעוד שעתיים אני הולך לגלוש...לוקח לי 15 דקות לדעת ועוד 10 דקות עד הים..
מספר עובדות:
1. אתה גולש עכשיו באנטרנט.
2. אתה גולש בפורום Topsea
3. אתה קורא עכשיו.
5. לא שמת לב שלא היה 4.
6. כרגע בדקת את זה.
7. אתה מחייכך חיוך קטן ואולי אפילו מגחך עכשיו.
המשך גלישה מהנה!!!

מנותק אסיף(חדש)

• Hero Member
    • דוא
« Reply #24 ב- : אפריל 26, 2009, 05:00:20 AM »
חחחח ויסנר רק פעם אחת ?
אני לא רוצה להבהיל אותך אבל פעם עליתי לפיק וראיתי אותך מאחורה ובדיוק הסתובבת לגל ואז לרגע נראת לי כמו שווארמה שמסתובבת חחחח זה היה מסוכן אבל שלטתי על עצמי ולא אכלתי אותך.. חחח

ותשמעו אני מתאמן מכיתה ב' בספורט תחרותי (עד לפני שנה וחצי עוד הייתי במסגרת כזאת) אז אני יודע איך לאכול ובאמת מקפיד על פחממות מורכבות שמתפרקות לאט (כמה לחם מקמח מלא, בעיקר דגנים או אורז מלא או פסטה) ולא לאכול משהו שמעלה את רמת האינסולין בדם במהירות ומתפרק תוך חצי שעה (כמו פיתה מקמח לבן או תפוח אדמה).

ואחרי האימון אני מקפיד לאכול כמות גדולה של חלבון (30 גרם לפחות , תלוי כמה שעות ארך האימון וכמה חלבון אכלתי באותו יום) עם מעט שומן (חזה עוף או טונה ואם אין אוכל אז שייק חלבון).

אבל

כל זה דברתי על האימונים שאני עושה שהם לא קשורים לגלישה .. בגלישה אני לא מתכנן את התזונה כי פשוט אני לא חושב על זה , אני קם ב5 בבוקר אני עושה טובה אם אני שותה קצת מים ואז רץ לים בלי לאכול כמעט(ואז אני משלם על זה כי אחרי שלוש שעות אני מורעבבב ) אני גולש בערך 4-6 שעות נגיד בממוצע ואז אני כל כך רעב שזה ממש סיוט לחזור הביתה כי כל הדרך אתה חושב על מה תאכל ואז אני פשוט לוקח איתי למקלחת איזה תפוח ,תפוז ,גזר .. כאלה ירקות שאפשר לאכול מתחת למקלחת (חח זה אחד החזקים לאכול תוך כדי מקלחת) ואז אחרי הכל אני נותן בארוחה עם חלבון.

אבל כל פעם אני מזכיר לעצמי לאכול לפני הגלישה כי אז אחרי שלוש שעות שאתה רעב אתה לא מתרכז בגלישה ואתה לא יכול לתת את הבסט וזה חבל ..

מנותק אביב fening

• Moderator
  • Hero Member
  • יאללה הלכתי לגלוש
« Reply #25 ב- : אפריל 26, 2009, 04:37:19 PM »
אני ליפני הגלישה תמיד לוכח משהו שיתן לי אנרגיה להרבה זמן וקצת ממש ליפני אני אוהב לכחת איזה שוקלד שיתן עוד קצת אנרגיה(למרות שזה למעט זמן זה רק שיהיה לי הרבה כוח בהתחלה) וגן שיעשה טעם טוב בפה 8)

מנותק visner_88

• Hero Member
    • דוא
« Reply #26 ב- : אפריל 27, 2009, 02:36:36 AM »
חחחח אסיף אתה מתחיל להלחיץ אותי.... ואשכרה לפני שהולכים לים לא חושבים הרבה, ותודו שלבר של השעווה יש ריח שדורש לתת בו ביס במיוחד אם זה השעווה בריח קוקוס.  חח
keep our oceans alive...

מנותק אסיף(חדש)

• Hero Member
    • דוא
« Reply #27 ב- : אפריל 27, 2009, 02:59:07 AM »
חחח שעווה בריח מסטיק/תות הכי חזקקק

מנותק בר מלכוב

• Hero Member
    • דוא
« Reply #28 ב- : אפריל 27, 2009, 03:13:37 AM »
חחח בגלל שניכם התחלתי להסניף את השעווה שלי, לא מזהה מזה אבל ריח מתוק כזה באמת דורש ביש

מנותק אסף

• Hero Member
« Reply #29 ב- : אפריל 27, 2009, 05:04:01 AM »
חחח באמת יש סוגים שונים של שעווה לפי ריח? ובאמת יש לשעווה ריח טוב...
To LIVE IS to SURF