כתב נושא: שום זיהום שום מלחמה , שום סערה , ושום דבר בעולם..!  (נקרא 17306 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

mystyleinside

• אורח
אנחנו כן דם קדוש..

כול יהודי הוא בנו של ה' אלוהינו...
וכול יהודי צריך לעזור ליהודי
לא משנה מתי ואיפה..

תיהיו ציונים.

כמו שאתה משוכנע שבכך שאתה צודק באופן מוחלט כך גם המוסלמים חושבים שהם צודקים ואנחנו כופרים שחובתם הדתית היא להשמיד אותנו.
אין ספק, הדתות מביאות הרבה "טוב" לעולם ....

שימפנזות
כול אחד דומה לקוף אתיופי..
שרמוטות...

מנותק Extreme_Surfer

• Hero Member
חחחחחחחחחח msi אני מת עלייך

~Surf 4 Life~

מנותק דור(חדש)

• Sr. Member
קראתי קצת מהויכוח שלכם , ובשלבים מסויימים יצא לי להסכים עם כל אחד ...

אני חושב שהפגנות זה דבר נחמד שמראה אכפתיות , אבל אני לא מאמין בהפגנות , הפגנות זה הדרך של המיעוטים להביע את הדעה שלהם
ה"זכות להפגין" ...  איזה שטויות זה
זה כמו שתיהיה עני ותצא לרחוב תפגין ותחכה שאלוהים יתן לך כסף ....
שאתה מובטל אתה לא הולך להפגין על זה , אתה הולך לעבוד ...

אתה רוצה שינוי , תעשה .. אל תלך תצעק כמו ילד אומלל שלא נתנו לו את מה שהוא רוצה ...
צריך ללכת לאנשים שיש להם מילה שיש להם קשרים ולהתחיל לשבת להם על המוח , לא לצאת במצעד ולדבר לאנשים שלא יכולים לעשות כלום בנושא ...
אני יכול להשתגע מזה .

בקיצור , הפגנה ? .. אני יבוא לעזור אם זה חשוב .. למרות שזה לא ישנה כלום צאו מהסרט , רוצים לשנות תתחילו לעבוד
הירוקים לא נכנסו לכנסת , מה הם יכולים לעשות חוץ מהפגנות ? ..
תאכלס השינויים שהם יכולים לעשות זה רק איפה שהם יכולים לדבר ותאכלס ליגוע בגוף עצמו ... הפגנות זה לדבר ללמפה
מי שרוצה לשנות שיתחיל לדבר עם האנשים שרלוונטים ולא ללכת לבכות ברחוב ולקוות שכולם יזדהו איתך

מנותק orian

• Administrator
  • Hero Member
    • אתר הגלישה הטוב בישראל
קראתי קצת מהויכוח שלכם , ובשלבים מסויימים יצא לי להסכים עם כל אחד ...

אני חושב שהפגנות זה דבר נחמד שמראה אכפתיות , אבל אני לא מאמין בהפגנות , הפגנות זה הדרך של המיעוטים להביע את הדעה שלהם
ה"זכות להפגין" ...  איזה שטויות זה
זה כמו שתיהיה עני ותצא לרחוב תפגין ותחכה שאלוהים יתן לך כסף ....
שאתה מובטל אתה לא הולך להפגין על זה , אתה הולך לעבוד ...

אתה רוצה שינוי , תעשה .. אל תלך תצעק כמו ילד אומלל שלא נתנו לו את מה שהוא רוצה ...
צריך ללכת לאנשים שיש להם מילה שיש להם קשרים ולהתחיל לשבת להם על המוח , לא לצאת במצעד ולדבר לאנשים שלא יכולים לעשות כלום בנושא ...
אני יכול להשתגע מזה .

בקיצור , הפגנה ? .. אני יבוא לעזור אם זה חשוב .. למרות שזה לא ישנה כלום צאו מהסרט , רוצים לשנות תתחילו לעבוד
הירוקים לא נכנסו לכנסת , מה הם יכולים לעשות חוץ מהפגנות ? ..
תאכלס השינויים שהם יכולים לעשות זה רק איפה שהם יכולים לדבר ותאכלס ליגוע בגוף עצמו ... הפגנות זה לדבר ללמפה
מי שרוצה לשנות שיתחיל לדבר עם האנשים שרלוונטים ולא ללכת לבכות ברחוב ולקוות שכולם יזדהו איתך
מה אתה אומר אז למה בתור אחד שאוהב את הים ואת הגלישה כל כך אתה לא הולך לדבר עם האנשים הרלונטים לאיש הקטן מהרחוב  זה מאוד חשוב הפגנות זה מתחיל להזיז תהליכים במיוחד אם הרבה אנשים משתתפים
במרכז טופסי נשמח לעזור בכל מה שקשור בגלישת גלים לפרטים 0504329001

מנותק בר מלכוב

• Hero Member
    • דוא
msi אתה הראת בדיוק את הצד שאני שונא בדת היהודית...אתה הראת גזענות...הדם שלך לא שווה יותר משל אף אחד אחר...והוויכוח הזה נסחף למקומות יותר מדי רחוקים.
לא צריך להתבטאות בצורה כזאת קיצונית....הפגנה היא דבר דמוקרטי מאוד חשוב ולא רק בשביל מיעוטים, גם בשביל להעלות את המודעות הציבורית כי המידע הוא אחד הדברים החשובים ביותר בדמוקרטיה, ואולי המידע הזה ייתן את הכוח לאירגונים כמו הירוקים כך אני מקווה לפחות

מנותק B.Y

• Sr. Member
    • דוא
אמנם דם יהודי הוא דם קדוש ובזה אני מסכים אבל אנחנו בובה על חוט של האמריקאים ולא ישנה כלום
אני מסכים עם הזקן כי נכון שכולם רוצים בהחזרתו של שליט אבל מצד שני נשחרר אחד נחזיר 400 מחבלים שיהרגו לנו מלא אזרחים והרבה מודים לאולמרט על זה שהיה לו את האומץ לא לשחרר את שליט.

mystyleinside

• אורח
msi אתה הראת בדיוק את הצד שאני שונא בדת היהודית...אתה הראת גזענות...הדם שלך לא שווה יותר משל אף אחד אחר...והוויכוח הזה נסחף למקומות יותר מדי רחוקים.
לא צריך להתבטאות בצורה כזאת קיצונית....הפגנה היא דבר דמוקרטי מאוד חשוב ולא רק בשביל מיעוטים, גם בשביל להעלות את המודעות הציבורית כי המידע הוא אחד הדברים החשובים ביותר בדמוקרטיה, ואולי המידע הזה ייתן את הכוח לאירגונים כמו הירוקים כך אני מקווה לפחות

בר על מה אתה מדבר בכלל??
אנחנו עם אחד, אין לנו עוד מדינה יהודית

אנחנו לא כמו  הקופים האלה שיש להם את
איראן, סוריה, ירדן..

עם ישראל, הוא עם אחד
לאום 1, הבית של היהודים...

ואני כן משווה בן דם של יהודי
לדם של גוי...

דם של יהודי הוא קדוש!
תבינו את זה!

מנותק בר מלכוב

• Hero Member
    • דוא
אין בו שום דבר קדוש!!!!!!!!!!!!!! כל הדתות האלה מביאות רק מלחמות...דת לדעתי מביאה אסון!
זה שאתה יהודי לא הופך אותך ליותר טוב יש הרבה גויים ,כמו שאתה קורא להם, שהם אנשים יותר טובים מיהודים....אנשים לא צריכים להימדד לפי הדת שלהם >:(

מנותק הזקן והים

• Sr. Member
בר, לצערי אני לא מאמין שתוכל לשנות את דעתו. הוא צריך פשוט קצת יותר לחוות את חיים כדי להבין שהם לא בשחור לבן.

לגבי ההפגנה, דעתי בעניין היא במרכז. יש ערך לעורר את דעת הקהל. ברור שאם ההפגנה תגמר ב-30 גולשים מפגינים בחוף פרישמן לקהל העוברים ושבים (ושווים) לא השגנו הרבה.
אני מקווה שדרור עזרא יצליח לארגן כיסוי עיתונאי. אולי אפילו איזה ITEM קטן שמצטלם טוב לטלויזיה.
תחשבו אולי על פרובוקציה. משהו בסגנון כל הגולשים שיגיעו עם הגלשנים שלהם. אולי שכולם יבואו חובשים שקיות זבל על הראש כמחאה.
צריך משהו שיעורר במדיה את הרצון לתת סיקור עיתונאי.

אני לא ממש בעניין של להפעיל כאן אנשים. אלו רעיונות שאולי אוריין, או דרור עזרא או דוד פורטל ... עשויים להמריץ ולעודד.

אין ספק שצודק מי שאמר קודם, שהשפעה חייבת להעשות ישירות על הגורמים הרלוונטים. הפגנות שקולות לנסיונות להטיל הרבה אבל הרבה אבני חץ על קיר בטון ענק כאשר מה שנדרש למעשה זה קצת TNT במקום אסטרטגי...

אני מזכיר את מה שכתב כאן דור, לא מזמן. גלישה זה חלק מהחוויה האישית של האדם אל מול הטבע. גלישה היא גם לתת כבוד לגולש שלצידך. זה לתת יד ולעזור לו.  ולו רק בגלל שהוא גולש כמוך.

בים, כל הגולשים הם שווים. בנים ובנות. צפונבונים וחוב"תים. חיפאים ותל אביביים. וכן, ערבים ויהודים.
כמו שכל הגולשים בכל העולם בעלי אותה תחושה משותפת של כבוד והערכה לים ולגלים, כך נכון הדבר לכל בני האדם.

גולש אמיתי, בנשמתו, מכבד כל גולש אחר ובעצם מכבד כל אדם אחר.

גולש אמיתי לא יכול להיות גזען.   זה פשוט מנוגד לעניין!! 

שימו לב, לראייה, לנסיון המרגש של אוריין, דוק פסקוביץ שהוא יהודי גאה אשר הביא לנו את תרבות הגלישה ארצה, ליצר גשר בין יהודים וערבים דרך המיזם של "גולשים לשלום".

אני מודה שאישית אני סבור שהמיזם היה מאד נאיבי. אבל הוא מיזם שמגיע מהלב.
מיזם של גולשים אמיתיים. גולשי נשמה!!

מיסטי, תקרא, ועוד פעם תקרא, ופשוט פתח את הלב שלך. תן גם לגלים אחרים לחדור פנימה... 

mystyleinside

• אורח
עזוב אחי, יש לנו דעות שונות...
זה לא הולך לשום מקום הדיבורים האלה..

:P

מנותק דור(חדש)

• Sr. Member
אנחנו גולשים , זה הדת ...
בדת הזאת אין דתות ...
קדוש לא קדוש , שווה יותר לא שווה יותר ...
עזבו אותכם ... את הויכוחים האלה עשו אלף אנשים עם אלף דעות שונות ...
אתם טוחנים מים ...
סגרו תויכוח בזה שכולם פה גולשים , בסך הכל הים חשוב לנו ומה שאנחנו רוצים זה לגלוש בשקט
זה לא צריך להגיע לגלעד שליט ולא מחלחמת דתות
הפגנה , מחאה , נצעק נשיר מה שצריך ... הבנתי שזה לא משנה ...
זה מה שעושים עכשיו ... מפגינים לטובת הים ולטובת הגולשים .... אתה איתנו ? ...
יופי ליילה טוב

מנותק חן הלוי

• Hero Member

בר על מה אתה מדבר בכלל??

איראן, סוריה, ירדן..

עם ישראל, הוא עם אחד

לדם של גוי...

דם של יהודי הוא קדוש!
תבינו את זה!
יאללה msi אתה בן אדם כל כך טיפש!!
פשוט הרעילו אותך בצבא

mystyleinside

• אורח

בר על מה אתה מדבר בכלל??

איראן, סוריה, ירדן..

עם ישראל, הוא עם אחד

לדם של גוי...

דם של יהודי הוא קדוש!
תבינו את זה!
יאללה msi אתה בן אדם כל כך טיפש!!
פשוט הרעילו אותך בצבא

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תרואה עוד בנאדם שלא מעריך
יחתיכת כלומניק אני מקווה שאתה תעשה חצי מי מה שאני עשיתי בצבא יאידיוט...

שאני הייתי בשכם שנתיים וחצי, הגנתי על המדינה , הגנתי על תושבים, עצרתי מחבלים, לפני פיגוע.. ישנתי שבוע וחצי בתוך בית של פליטים בשכם בלי אוכל בלי כלום
זה שזה לא מופיע בכותרות זה משהו אחר, חתיכת 0.

« עריכה אחרונה: מרץ 07, 2009, 06:53:36 AM על ידי mystyleinside »

מנותק visner_88

• Hero Member
    • דוא
עצוב שגם הפעם הגיעו לא הרבה אנשים להפגין, כל הכבוד לכל מי שהגיע והפגין נוכחות.
ומזה כל הדיבורים האלה על דם יהודי ושזה דם קדוש?! באמת שהשתגעם לגמריי לא נעים לי להגיד לכם את זה אבל אמירות כאלה רק מחמירות את המצב , ואיך אתם בכלל יכולים להגיד דברים כאלה?! להזכיר לכם שדברים לא כל כך שונים נאמרו ע"י הנאצים כל השטויות האלה של טוהר הדם ותורת הגזע. דמו של אף אחד לא קדוש יותר או טהור יותר אנחנו כולנו בני אדם וכולנו שווים, ואת זה אמרו גם חכמים ממני מגדולי הפילוסופים של היהדות, ואם אני לא טועה ביניהם גם רבי עקיבא והרמב"ם.
keep our oceans alive...

מנותק עומר אלון

• Sr. Member
    • דוא
בואנה יא אנשים מסכנים רק msi צודק התקשורת שוטפת לכם תמוח!!
ובעניין גלעד שליט.. אני נגד להחזיר אותו עם כל הכאב והצער בגלל שזה באמת ישדר חולשה וצריך להראות לערבושים המסריחים שזה לא מה שישבור אותנו ויחזיר להם את החארות שלהם הביתה!

מנותק חן הלוי

• Hero Member
ובעניין גלעד שליט.. אני נגד להחזיר אותו עם כל הכאב והצער בגלל שזה באמת ישדר חולשה וצריך להראות לערבושים המסריחים שזה לא מה שישבור אותנו ויחזיר להם את החארות שלהם הביתה!

תגיד אתה ילד מטומטם?!
החייל הלך להגן על המדינה שאתה חי בה, נחטף, בשבילך ואתה טוען שלא צריך להחזיר אותו רק כדי להראות להם?!!
אני רוצה לראות מה היית אומר אם חס וחלילה זה היה אח שלך!

מנותק עומר אלון

• Sr. Member
    • דוא

תגיד אתה ילד מטומטם?!
החייל הלך להגן על המדינה שאתה חי בה, נחטף, בשבילך ואתה טוען שלא צריך להחזיר אותו רק כדי להראות להם?!!

אין מה לעשות במלחמה יש קורבנות ומי שהולך להלחם יודע שיכול להיות שהוא לא יחזור ומה זה יעזור אם תחזיר אותו?? יחטפו עוד חיילים!
תחשוב צעד אחד קדימה

מנותק חן הלוי

• Hero Member

תגיד אתה ילד מטומטם?!

אין מה לעשות במלחמה יש קורבנות ומי שהולך להלחם יודע שיכול להיות שהוא לא יחזור ומה זה יעזור אם תחזיר אותו?? יחטפו עוד חיילים!
תחשוב צעד אחד קדימה
מי שיודע שהוא הולך להילחם יודע שהמדינה תעשה הכל בשביל להחזיר אותו!
והנה אחרי המקרים כאלו אין פלא שאנשים לא רוצים להיות קרבי, אחרי שהם הקריבו עצמם, המדינה לא מוכנה להחזיר אותם! פשוט בושה!

mystyleinside

• אורח
עומר אתה צודק!
הרבה חיילים עכשיו נרתעים ללכת לקרבי
בגלל שהם פוחדים שיקרה להם משהו ותראו כמה זמן גלעד שליט בשבי
כמעט 1000 יום!!! אתם קולטים מזה????

3 שנים שהוא בכלא.
זה נראה לכם הגיוני?!?!

מנותק עמוס

• Hero Member
יש לי כבר כאב ראש...

שבויים צריך להחזיר... לא להיות גזעניים כי אתה בסוף יוצא בדיוק כמוהם...

ויהודי זה לא קדוש... פשוט יש רק מדינה אחת שאנחנו יכולים לחיות בה בלי אנטישמיות אבל צריך להתחלק בה

בגלל איזה "פשלה" של ארצות ערב שהרגו ושמו אותם במחנות פליטים...

מה שאני מנסה להגיד זה שדי עם כל הגזענות הזאת ושנאה והכללה שכל ערבי הוא מחבל זה פשוט לא נכון וכל הצדדים אשמים במצב...

ונמאס לי לשמוע גזענות זה פשוט מחרפן!!!