כתב נושא: איזה גלים יש בישראל  (נקרא 8873 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אסף

• Hero Member
בעניין: איזה גלים יש בישראל
« Reply #20 ב- : יולי 29, 2008, 05:07:47 AM »
אני כל הזמן גולש בחופיםם האלה אני גולשש רק בחיפההההההההההההההההההההההההההההההההההה

ו

מה שתגיד.
To LIVE IS to SURF

מנותק poli

• Hero Member
  • :)
    • דוא
« Reply #21 ב- : יולי 30, 2008, 01:17:45 AM »
באנה תרגיעו י'מחוממים , יש גלים בחיפה ויש גלים בטופסי ויש בהילטון ויש בכל מיני מקומות , בכל יום כל חוף עובד שונה אז באמת שלא צריך לריב איפה הגלים יותר טובים .
i ♥ 2 surf

מנותק Extreme_Surfer

• Hero Member
« Reply #22 ב- : יולי 30, 2008, 04:19:45 AM »
קודם כל אביב אני גולש בריפים הרבה וחוץ מזה שיש כמה סלעים לקראת הסוף שבולטים קצת אני לא יודע מה אתה מזיין בשכל
ודרך אגב באותו יום בהתחלה היה 2.5 מטר.

~Surf 4 Life~

מנותק amirgal

• Hero Member
    • דוא
« Reply #23 ב- : יולי 30, 2008, 04:51:12 AM »
אחלה גל רק חבל שהם לא יודעים ליגלוש.

nimrod

• אורח
« Reply #24 ב- : יולי 30, 2008, 05:54:50 AM »
אני לא אשכח את היום הזה בחיים.... שלושה ימים מראש נתתי תחזית לצופי סוער מהרגיל: ואמרתי שסוואל של 3 מטרים הולך להגיע... האמת שחלמתי על הים איזה שבועיים מראש ואני שיא הרציני. בדיוק חודש לפני הסוואל הזה הגיע הים הכי טוב לפי דעתי שזכינו לראות בארץ באמצע אוקטובר שבבוקר התחיל עם צינורות של מטר+ ואחרי צוהריים הפך לגל מאסיבי של 2 מטר לפחות. משהיה בסוואל של נובמבר היה דבר אחר. המצוף יראו התקפות של 5 מטר, בשעה 4 בלילה, הרוח הייתה מזרחית ועמדה על 2 קשר. הים היה טיפה בלאגן מהגובה ברוב החופים. וחוף כמו הריפים הצליח לעבוד והרים התקפות גם של 3 מטרים בעיקר בבוקר. אחרי צוהריים ירד בהדרגה לאיזור המוכר של מטר וחצי- מטר 80. לא אשכח את היום הזה בחיי, ובמאה אחוז אני אומר לכם יותר אתם לא תראה שרשום שהמצוף מודד 5 מטר עם רוח מזרחית של שני קשר... אתם יכולים להיות בטוח זה היה הסוואל הכי גדול שנחת בארץ בלי שהיו בו רוח.
שירבו ימים כמוהו.

מנותק Extreme_Surfer

• Hero Member
« Reply #25 ב- : יולי 30, 2008, 06:02:23 AM »
אני לא אשכח את היום הזה בחיים.... שלושה ימים מראש נתתי תחזית לצופי סוער מהרגיל: ואמרתי שסוואל של 3 מטרים הולך להגיע... האמת שחלמתי על הים איזה שבועיים מראש ואני שיא הרציני. בדיוק חודש לפני הסוואל הזה הגיע הים הכי טוב לפי דעתי שזכינו לראות בארץ באמצע אוקטובר שבבוקר התחיל עם צינורות של מטר+ ואחרי צוהריים הפך לגל מאסיבי של 2 מטר לפחות. משהיה בסוואל של נובמבר היה דבר אחר. המצוף יראו התקפות של 5 מטר, בשעה 4 בלילה, הרוח הייתה מזרחית ועמדה על 2 קשר. הים היה טיפה בלאגן מהגובה ברוב החופים. וחוף כמו הריפים הצליח לעבוד והרים התקפות גם של 3 מטרים בעיקר בבוקר. אחרי צוהריים ירד בהדרגה לאיזור המוכר של מטר וחצי- מטר 80. לא אשכח את היום הזה בחיי, ובמאה אחוז אני אומר לכם יותר אתם לא תראה שרשום שהמצוף מודד 5 מטר עם רוח מזרחית של שני קשר... אתם יכולים להיות בטוח זה היה הסוואל הכי גדול שנחת בארץ בלי שהיו בו רוח.
שירבו ימים כמוהו.
ונאמר אמן
בא לי לאכול את עצמי על זה שאז הייתי בתחילת דרכי ולא ידעתי איך לנצל טוב את הגלים האלה... =\

~Surf 4 Life~

מנותק AVIV BITON

• Sr. Member
    • דוא
« Reply #26 ב- : יולי 30, 2008, 06:46:14 AM »
קודם כל אביב אני גולש בריפים הרבה וחוץ מזה שיש כמה סלעים לקראת הסוף שבולטים קצת אני לא יודע מה אתה מזיין בשכל

שמע אחי אני גולש לרובב כמאט תמיד בריפים בחיפהה יש ימים לפעמים שאני עובר חוף חוף בכל חיפה עם האוטו ואבא שלי ובודק תסוואל כן ....

אבל הנה שמעתם מה  זה גובה 2 וחחצי מטר  אני בטוח שבתא אביב יום כזה לא היה כבר שניםם .....................

או שמצוףף שמודד בחיפה גל של 5 מטר ובתל אביב גל של 0 .....................

ובריפים לא יודע איפו אתה מתכוון ומאיפו אתה ניכנס אחי אבלל  יש כזה קטע שיצא לי להיפגש איתו שהייתי מתחיל ממש מממש  וזה ממש שקע שאתה צריך שבן אדם יוציא אותך מין בור כזה בין הסלעיםם.. כנראה שלא ניפגשתה איתו...............
לכו תישכטו את היםם..

aviv biton אביב
                      ביטון

מנותק בר מלכוב

• Hero Member
    • דוא
« Reply #27 ב- : יולי 30, 2008, 01:54:05 PM »
יואו שמע אין לי כוח לרדת עליך בגלל שאני יודע שירדו עליך מלא עכשיו על החארטות שלך, רק שב בשקט באמת יותר יעריכו אותך אם תהיה בשקט מאשר לחרטט דברים בשביל צומי.

דבר שני רק שתדע משו על גלישה...הסוואל היחידי שבו בחיפה יש גלים יותר טובים מבת"א זה כשהסוואל צפוני אז שוש

מנותק אסף

• Hero Member
« Reply #28 ב- : יולי 30, 2008, 05:34:42 PM »

שמע אחי אני גולש לרובב כמאט תמיד בריפים בחיפהה יש ימים לפעמים שאני עובר חוף חוף בכל חיפה עם האוטו ואבא שלי ובודק תסוואל כן ....

אבל הנה שמעתם מה  זה גובה 2 וחחצי מטר  אני בטוח שבתא אביב יום כזה לא היה כבר שניםם .....................

או שמצוףף שמודד בחיפה גל של 5 מטר ובתל אביב גל של 0 .....................

ובריפים לא יודע איפו אתה מתכוון ומאיפו אתה ניכנס אחי אבלל  יש כזה קטע שיצא לי להיפגש איתו שהייתי מתחיל ממש מממש  וזה ממש שקע שאתה צריך שבן אדם יוציא אותך מין בור כזה בין הסלעיםם.. כנראה שלא ניפגשתה איתו...............

בואנה בן אדם אתה כזה טמבל מה אתה משמיץ את חופי תל אביב יא הומו מטומטם!!!!

מצוף שמודד בחיפה גל של 5 מטר ובתל אביב גל של 0...........
איפה אתה חי מטומטם?!?!?!?!?
To LIVE IS to SURF

מנותק פשוט ברוידא

• נבחרת
  • Hero Member
  • *
  • פשוט גולש.
    • לאתר טופסי לחצו כאן
« Reply #29 ב- : יולי 30, 2008, 09:37:46 PM »
רועי זה הסרטון הזה שראינו אם תומר...
זה בנהריה בחורף למי שלא יודע
איזה כיף יכול להיות שאני יהיה שם ;D :D :)

אתה עושה צחוק אחי?
אז מה אם תהיה שם?
נראה לך שיהיה גל כזה????
פשוווט ברוידא

מנותק פשוט ברוידא

• נבחרת
  • Hero Member
  • *
  • פשוט גולש.
    • לאתר טופסי לחצו כאן
« Reply #30 ב- : יולי 30, 2008, 09:38:36 PM »
יואו שמע אין לי כוח לרדת עליך בגלל שאני יודע שירדו עליך מלא עכשיו על החארטות שלך, רק שב בשקט באמת יותר יעריכו אותך אם תהיה בשקט מאשר לחרטט דברים בשביל צומי.

דבר שני רק שתדע משו על גלישה...הסוואל היחידי שבו בחיפה יש גלים יותר טובים מבת"א זה כשהסוואל צפוני אז שוש

צודק לגמרי אחי.
פשוווט ברוידא

מנותק dinc7

• Newbie
  • *
    • דוא
« Reply #31 ב- : אוגוסט 06, 2008, 05:36:35 AM »
אחלה סירטון

מנותק חן הלוי

• Hero Member
« Reply #32 ב- : אוגוסט 06, 2008, 05:55:25 AM »
סרטון טוב וחרוש.
אביב מספיק לזיין בשכל, באמת שאני ממליץ לך לעזוב את הפורום.

מנותק michael

• Sr. Member
    • דוא
« Reply #33 ב- : אוגוסט 06, 2008, 06:18:25 AM »
סרטון לא רע   ולגל יש גובה