כתב נושא: הצעה: הפקחים העירוניים יקבלו סמכויות מעצר  (נקרא 1751 פעמים)

מנותק אסיף(חדש)

• Hero Member
    • דוא
הפקחים העירוניים יורשו בקרוב לבצע מעצרים של אזרחים, כאילו היו שוטרים מן המניין. כך עולה (שני) מטיוטת חוק ההסדרים שהגיעה לידי גלי צה"ל.
המדינה מתכננת להוסיף אלפי לובשי מדים למערך האכיפה, מבלי להגדיל את התקציב. מטרת המהלך היא להסמיך את הפקחים לעצור תושב שגרם לפגיעה באיכות החיים של הציבור.

המשטרה תתבקש להכין מסלול הכשרה עבור הפקחים העירוניים, ותנחה אותם כיצד לבצע את המעצרים.

"פיתרון למצוקת כח האדם במשטרה"

התוכנית נכללת בחוק ההסדרים שמגבש משרד האוצר, לקראת דיוני התקציב לשנת 2009 שצפויים להיפתח בשבועות הקרובים.

בשבוע שעבר חשפה חברת הכנסת שלי יחימוביץ' מ"העבודה" סעיפים נוספים בחוק, שהעיקרי בהם הוא הכפלת שכר הלימוד במסלולים יוקרתיים שמציעות האוניברסיטאות לסטודנטים מצטיינים.

רב-ניצב בדימוס שלמה אהרונישקי, מפכ"ל המשטרה לשעבר, שיבח את הכוונה להגדיל את סמכויותיהם של הפקחים, הנובעת, לדבריו, ממצוקת כח האדם שבו נתונה המשטרה.

"במציאות שלנו, החיבור לגורמי האכיפה האחרים הוא נכון ואולטימטיבי, ואם הוא מתבצע כמו שצריך, יכולות האכיפה מתרחבות", אמר אהרונישקי בראיון לתוכנית "מה בוער" עם רזי ברקאי.

ח"כ גלאון: "זוהי הפקרות מוחלטת"

יושבת-ראש סיעת מרצ, זהבה גלאון, אמרה בתגובה לפרסום כי התוכנית היא "הפקרות מוחלטת", איך אינה מפתיעה, לאור אישור "חוק דרומי": "כנסת המאפשרת לאזרחים להרוג פורצים מאפשר לפקחים לעצור אנשים".

גלאון הוסיפה כי כי המדינה מבקשת לתת סמכויות אכיפה של מעצר לאנשים שלא הוסמכו לכך, ושלא חלות עליהם החובות והאחריות של גורמי האכיפה.

נלקח מMSN
http://news.msn.co.il/news/CriminalLawCourt/Law/200808/20080804101100.htm

אז בינתיים זה רק הצעת חוק אבל במידה וזה יאושר בכנסת אז הפקחים בים שנותנים דוחות יוכלו לעצור אותנו כאילו הם שוטרים ..

אז נכון שתמיד אפשר להכנס לים ולברוח אבל זה פתרון הזמני . עדייף לפני שהחוק הזה יאושר(הלוואי והוא לא יאושר) לטפל בעניין של הדוחות בדרומי באופן מאוחד יותר . כי בינתיים רק הגולשים שנמצאים שמה נלחמים .

היום זה הדרומי ומחר זה הבק דור והמערבי ..

מנותק bobi

• Full Member
    • דוא
איזה דפוק כל העניין הזה אני לא מאמין...אלק המשטרה תכין מסלול הכשרה עבור הפקחים...כן בסדר בקיצור אם יש לכם סיבוך אם פקח..להיסתקל ימינה שמאלה...ואם אין אףאחד...תן לו אחת בעין ולך הביתה...כשה אני גולש בדרומי זה נחשב לפחות אצלהם סיכון הציבור ועוד כל מיני המצעות...אז מה הוא יעצור אותי!!??...לא בא בחשבון..

עומרי

• אורח
בסדר אם אתם גולשים בחופים של גולשים ולא של נתרחצים אז הכל סבבה
אני לא דואג מהחרא הזה

מנותק בר מלכוב

• Hero Member
    • דוא
יאאאאאוווו איזה באסה עכשיו הפיקוח העירוני יכול לעצור אותי  >:( :( :o :'(

מנותק עוד בחור

• Jr. Member
  • **
מההה עכשיו שאני יצא מהמים בדרומי אז הפקח במקום להוציא לי חתיכת נייר מסריחה שרשום עליה 450 שקל ואני יברח לו הוא יוציא לי אזיקים איזה דחקה! אני רואה את כל הדרומי יושבים ביחד בתא עם הגלשנים

מנותק shlomi

• Hero Member
    • דוא
משטרה של כלבים נצלנים!!!

מנותק dinc7

• Newbie
  • *
    • דוא
איזה חארות

surf to live

• אורח
מההה עכשיו שאני יצא מהמים בדרומי אז הפקח במקום להוציא לי חתיכת נייר מסריחה שרשום עליה 450 שקל ואני יברח לו הוא יוציא לי אזיקים איזה דחקה! אני רואה את כל הדרומי יושבים ביחד בתא עם הגלשנים

חחחחחחחחחחחחחחח
אני מדמיין את זה...
איזה 30 גולשים מתא אחד..עם גלשנים כזה על הקיר.
יושבים בסתלבט מריצים צחוקים..