כתב נושא: איזה יום הגלים יהיו הכי טובים?  (נקרא 9147 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק visner_88

• Hero Member
    • דוא
בעניין: איזה יום הגלים יהיו הכי טובים?
« Reply #20 ב- : יוני 06, 2008, 06:30:59 PM »
עזוב חישובים עכשיו אסיף ... המתמטיקה עלתה לך לראש   :D בסופו של דבר הליכה להילטון ממני או ממך זה איזה מליון שנה!
keep our oceans alive...

מנותק אסיף(חדש)

• Hero Member
    • דוא
« Reply #21 ב- : יוני 06, 2008, 07:46:33 PM »
למה לא כזה הרבה חח תחשוב שאנחנו מפונקים כי בסה"כ הכל אנחנו גרים 20 דקות ברגל מהים .

יש פה אנשים שגרים שעה ויותר באוטו !!

כן ברק אתה עכשיו קרוב לים , אבל תסתכל על זה ככה ..
שמפלס הים יעלה בשנים הקרובות הבית שלך יוצף בעוד הבית שלי ושל וויסנר יהיה בול דקה מהים .. אני וויסנר נוכל לקפוץ מהחלון לפיק :]

מנותק visner_88

• Hero Member
    • דוא
« Reply #22 ב- : יוני 06, 2008, 07:55:54 PM »
אחי אלה שגולשים וגרים ממש רחוק פשוט מגיע להם ריספקט כי זה ממש מתסכל להגיע בבוקר ולראות שאין כלום... ועוד אם אתה גר ממש רחוק.... לא יודע אסיף אני רק זוכר שהלכתי פעם אחת בבוקר מוקדם... והרגשתי כמו פתה מורגנה במדבר חחח....
keep our oceans alive...

מנותק אסיף(חדש)

• Hero Member
    • דוא
« Reply #23 ב- : יוני 07, 2008, 01:10:20 AM »
אחי אלה שגולשים וגרים ממש רחוק פשוט מגיע להם ריספקט כי זה ממש מתסכל להגיע בבוקר ולראות שאין כלום... ועוד אם אתה גר ממש רחוק.... לא יודע אסיף אני רק זוכר שהלכתי פעם אחת בבוקר מוקדם... והרגשתי כמו פתה מורגנה במדבר חחח....

חחחחח אתה אומר שנשבר לך השמקל מללכת ^^

מנותק visner_88

• Hero Member
    • דוא
« Reply #24 ב- : יוני 07, 2008, 02:23:55 AM »
שמקל חחחחחחחחחחח יאווווו אני לא ישכח את זה בחיים חחחח..... (תודה לguyms14 או משהו כזה) שהתבלבל בין שמקל למשקל.....חחחחחחחחחחחחחחחחח
keep our oceans alive...

מנותק guyms14

• Hero Member
    • דוא
« Reply #25 ב- : יוני 07, 2008, 03:36:19 AM »
התפלק אחיי.......

מנותק אסיף(חדש)

• Hero Member
    • דוא
« Reply #26 ב- : יוני 08, 2008, 03:56:28 AM »
התפלק אחיי.......

בקטנה אחי אני בכלל לא זכרתי שזה היה אתה חח אבל זה היה מצחיק

מנותק shlomi

• Hero Member
    • דוא
« Reply #27 ב- : יוני 08, 2008, 05:00:53 AM »
התפלק אחיי.......

בקטנה אחי אני בכלל לא זכרתי שזה היה אתה חח אבל זה היה מצחיק
אסיף מחר אתה בא להילטון?
או שאתה מפקיר והולך להרצליה?

מנותק ripper

• Sr. Member
« Reply #28 ב- : יוני 08, 2008, 05:41:30 AM »
צר לי לאכזב אתכם צדיקים אבל לא נתפס לי איך אפשר להיות גולש נשמה ולא לגלוש בשבת.אני רואה את הים בתור בית כנסת הכי טהור שיש והרחצה בו מטהרת יותר מכל קריאת תהילים והוא הרבה יותר רוחני.אפשר וצריך להיות בן אדם טוב וזה שאנשים מתפללים או הולכים לבית כנסת בכדי לכפר על דברים שעשו לא יקבלו עדיפות בעיני האל, יותר ממני, כי אני מלכתחילה משתדל להיות בן אדם טוב.לסיכום צריך להיות בן אדם טוב וזה יותר חשוב מלהיות יהודי טוב כי ההוא למעלה יודע את האמת!!!!!!!

מנותק shlomi

• Hero Member
    • דוא
« Reply #29 ב- : יוני 08, 2008, 12:08:36 PM »
צר לי לאכזב אתכם צדיקים אבל לא נתפס לי איך אפשר להיות גולש נשמה ולא לגלוש בשבת.אני רואה את הים בתור בית כנסת הכי טהור שיש והרחצה בו מטהרת יותר מכל קריאת תהילים והוא הרבה יותר רוחני.אפשר וצריך להיות בן אדם טוב וזה שאנשים מתפללים או הולכים לבית כנסת בכדי לכפר על דברים שעשו לא יקבלו עדיפות בעיני האל, יותר ממני, כי אני מלכתחילה משתדל להיות בן אדם טוב.לסיכום צריך להיות בן אדם טוב וזה יותר חשוב מלהיות יהודי טוב כי ההוא למעלה יודע את האמת!!!!!!!
אל תטעה, לא התכוונתי שהעיקר זה ללכת לבית כנסת וללמוד תורה ולשמור שבת. הדבר הכי חשוב גם למי שדתי- להיות בן אדם טוב. זה אומר שקודם כל אתה צריך להיות אדם טוב בעצמך וכלפי אחרים. הים יכול להרגיש עליך אולי השפעה רוחנית כלשהי אבל זה לא מה שיעשה אותך אדם טוב, אתה אולי אדם טוב מטבעך אבל זה לא קשור לים. ואחרים דווקא ירגישו שהם עוסקים בדת הם יקבלו הרגשה רוחנית. תאמין לי שגם אני כשאר אני בים אני מרגיש את אותה תחושה שלך, אבל זה משהו שונה שאי אפשר להשוותו זה שני עניינים נפרדים, וצדיקים יש להם דרך חיים שהם בני אדם טובים יותר מכל אדם אחר.. ויכול להיות אדם טוב שלא מכיר את הדת בכלל ובעיני אלוקים הוא יהיה יותר צדיק מאדם שלומד תורה והוא לא אדם טוב בדרך חיים שלו, יותר חשוב ההתנהגות מללמוד תורה, ודרך התורה אתה אמור ללמוד דרכי התנהגות טובים (ואני לא אומר שאני אדם טוב בגלל שאני דתי, גם אני צריך להשתפר), לכן מה שאני אומר שצריך לשלב את שניהם. אני יכול להרחיב פה פול, אבל זה לא המקום פה לדבר על זה.. ;)

מנותק guyms14

• Hero Member
    • דוא
« Reply #30 ב- : יוני 09, 2008, 06:03:14 AM »
זה בידיוק הסיבה שיש את בני ברק הם מתפללים בישבילנו
ושלומי זה שאתה שומר מצוות לא עושה אותך בן אדם טוב יכול להיות שאתה גם וגם אבל זה לא משפיע אחד על השני תאמין לי שכל יום כמעט אני עובר בבני ברק שמע ואני גר במקום עם הרבה כיפות סרוגות הם לא תמיד אנשים טובים ממש לא אפילו

מנותק shlomi

• Hero Member
    • דוא
« Reply #31 ב- : יוני 10, 2008, 02:56:14 AM »
זה בידיוק הסיבה שיש את בני ברק הם מתפללים בישבילנו
ושלומי זה שאתה שומר מצוות לא עושה אותך בן אדם טוב יכול להיות שאתה גם וגם אבל זה לא משפיע אחד על השני תאמין לי שכל יום כמעט אני עובר בבני ברק שמע ואני גר במקום עם הרבה כיפות סרוגות הם לא תמיד אנשים טובים ממש לא אפילו
אחי ממש לא התכוונתי לזה אני מכיר דתיים שהם לא אנשים טובים, וחילונים שהם אנשים טובים..
בהזדמנות אם תרצה דבר איתי.. ;)

מנותק אסיף(חדש)

• Hero Member
    • דוא
« Reply #32 ב- : יוני 10, 2008, 05:13:09 AM »
א. שלומי ממתי אני בהרצליה ? אף פעם לא גלשתי שמה . והייתי בהילטון מוקדם בבוקר ב6 .

ב. ללמוד תורה לא יעשה אותך אדם טוב , אבל הוא כן יעשה אותך אדם רוחני יותר ואז יהיה לך יותר קל להיות טוב .
ברור שהעיקר הוא קודם כל להיות בן אדם טוב ואחרי זה ללמוד תורה.

ולא מתפללים בבית הכנסת בשביל לכפר על חטאים (חוץ מביום כיפור) מתפללים בשביל להודות לקדוש ברוך הוא .

ואני מכיר את התחושה של שלומי יש כל כך הרבה להגיד אבל אין כוח לכתוב .
צריך לשבת על זה מתישהו

מנותק shlomi

• Hero Member
    • דוא
« Reply #33 ב- : יוני 10, 2008, 05:47:06 AM »
א. שלומי ממתי אני בהרצליה ? אף פעם לא גלשתי שמה . והייתי בהילטון מוקדם בבוקר ב6 .

ב. ללמוד תורה לא יעשה אותך אדם טוב , אבל הוא כן יעשה אותך אדם רוחני יותר ואז יהיה לך יותר קל להיות טוב .
ברור שהעיקר הוא קודם כל להיות בן אדם טוב ואחרי זה ללמוד תורה.

ולא מתפללים בבית הכנסת בשביל לכפר על חטאים (חוץ מביום כיפור) מתפללים בשביל להודות לקדוש ברוך הוא .

ואני מכיר את התחושה של שלומי יש כל כך הרבה להגיד אבל אין כוח לכתוב .
צריך לשבת על זה מתישהו
צודק קודם כל אני אראה אותך בים, למה גם זה אף פעם לא יוצא... ;D