כתב נושא: כבוד למגזר  (נקרא 20421 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אסיף(חדש)

• Hero Member
    • דוא
בעניין: כבוד למגזר
« Reply #40 ב- : מרץ 04, 2009, 06:19:23 AM »
האיש כמובן הוא עילוי. זה לא משהו שאנחנו מכירים ורגילים אליו ..   ;)
אבל המסר שלך הוא מצויין, אוריין.
גלישה היא משהו טוטאלי וממכר. אבל למרות זאת, המציאות מכתיבה לנו את הצורך ברכישת השכלה ומציאת פרנסה (אלא אם כן נולדים לאבא ממש, אבל ממש, עשיר חח).
אין שום מניעה לשלב גם לימודים וגם גלישה. גם קריירה וגם גלישה.
גלישה היא חלק מתרבות של פנאי ומציאת השלווה אשר לאחר שעות העבודה או הלימודים.
הדברים הללו משלימים זה את זה.

וגארט ליסי, מוכיח את זה בצורה הקיצונית ביותר ....

נכון , אבל קצת היה לי קשה לשמוע ש"גלישה זה חלק מתרבות הפנאי אשר לאחר שעות העבודה והלימודים"

טניס זה תרבות פנאי , חוג שח-מט זה תרבות פנאי , גלישה זו לו תרבות פנאי - זה יותר מזה לטעמי . הרבה יותר .

וגם ברור שצריך להשקיע בלימודים , אני למשל ברוך השם תלמיד טוב עם ציונים טובים , אבל אני לא אשקר לך ואגיד שאני לא גולש על זמן בית ספר .
שהגל טוב , אני פשוט מבריז מהבית ספר והולך לים .. אני יכול להרשות לעצמי כי אין לי בעיה להשלים את החומר וזה לא פוגע בציונים שלי .

ואני בטוח שיש הרבה כאלה שעושים את זה גם במקום עבודה(בטח פחות מלימודים),הדגש הוא על המידה . אם אתה יכול להרשות לעצמך אז למה לא ?

מנותק הזקן והים

• Sr. Member
« Reply #41 ב- : מרץ 04, 2009, 06:41:16 AM »
האיש כמובן הוא עילוי. זה לא משהו שאנחנו מכירים ורגילים אליו ..   ;)
אבל המסר שלך הוא מצויין, אוריין.
גלישה היא משהו טוטאלי וממכר. אבל למרות זאת, המציאות מכתיבה לנו את הצורך ברכישת השכלה ומציאת פרנסה (אלא אם כן נולדים לאבא ממש, אבל ממש, עשיר חח).
אין שום מניעה לשלב גם לימודים וגם גלישה. גם קריירה וגם גלישה.
גלישה היא חלק מתרבות של פנאי ומציאת השלווה אשר לאחר שעות העבודה או הלימודים.
הדברים הללו משלימים זה את זה.

וגארט ליסי, מוכיח את זה בצורה הקיצונית ביותר ....

נכון , אבל קצת היה לי קשה לשמוע ש"גלישה זה חלק מתרבות הפנאי אשר לאחר שעות העבודה והלימודים"

טניס זה תרבות פנאי , חוג שח-מט זה תרבות פנאי , גלישה זו לו תרבות פנאי - זה יותר מזה לטעמי . הרבה יותר .

וגם ברור שצריך להשקיע בלימודים , אני למשל ברוך השם תלמיד טוב עם ציונים טובים , אבל אני לא אשקר לך ואגיד שאני לא גולש על זמן בית ספר .
שהגל טוב , אני פשוט מבריז מהבית ספר והולך לים .. אני יכול להרשות לעצמי כי אין לי בעיה להשלים את החומר וזה לא פוגע בציונים שלי .

ואני בטוח שיש הרבה כאלה שעושים את זה גם במקום עבודה(בטח פחות מלימודים),הדגש הוא על המידה . אם אתה יכול להרשות לעצמך אז למה לא ?

קודם כל , זה כן תרבות פנאי. אין בזה שום פסול.
חובב שחמט, יגיד לך ששחמט זה מרכז חייו ובכלל לא יבין על מה אתה מדבר בענייני הגלישה. כמו שהוא לא מבין אותך אתה לא יכול להבין אותו...
זה לגיטימי. זה שאנו אוהבים לגלוש לא אומר שאין אהבות אחרות בחייהם של אנשים (:

וגם ההברזה מבית הספר הוא העבודה, שאנו כגולשים עושים, היא עדיין במידת ההגיון הבריא. למשל, נניח שאתה תלמיד מגמה ריאלית (כמדומני שאכן אתה כך) ויש לך בגרות במתמטיקה 5 יחידות שלמדת חודש שלה לקראתה, ובדיוק ביום הבחינה מגיע סוול מדהים.  חותם לך, שלא תצא לים אלא תלך להבחן.  זה חלק מהבגרות. חלק מלהיות אדם!

מנותק orian

• Administrator
  • Hero Member
    • אתר הגלישה הטוב בישראל
« Reply #42 ב- : דצמבר 29, 2010, 05:55:51 PM »
מה נסגר אם התאוריה זה עדיין אקטואלי
במרכז טופסי נשמח לעזור בכל מה שקשור בגלישת גלים לפרטים 0504329001

מנותק הזקן והים

• Sr. Member
« Reply #43 ב- : דצמבר 29, 2010, 07:07:37 PM »
אין הרבה התקדמות למיטב ידיעתי. קצת תקועים עקב כל התקלות עם המאיץ החדש בג'נבה והנסיון לגלות את חלקיק היגס .... 
אלא תיאוריות שבגבולות שבין מדע לפילוסופיה בכך שקשה כבר לייצר ניסויים שמפריכים אותם.

מנותק הזקן והים

• Sr. Member
« Reply #44 ב- : אוגוסט 25, 2012, 03:17:44 AM »
אין הרבה התקדמות למיטב ידיעתי. קצת תקועים עקב כל התקלות עם המאיץ החדש בג'נבה והנסיון לגלות את חלקיק היגס .... 
אלא תיאוריות שבגבולות שבין מדע לפילוסופיה בכך שקשה כבר לייצר ניסויים שמפריכים אותם.

טוב, מי שעוד זוכר את השרשור הזה, מלפני 4 שנים, אז כן, מצאו אותו בסופו של דבר..  (:

מנותק orian

• Administrator
  • Hero Member
    • אתר הגלישה הטוב בישראל
« Reply #45 ב- : אוגוסט 25, 2012, 01:58:07 PM »
יפה מאוד

מנותק orian

• Administrator
  • Hero Member
    • אתר הגלישה הטוב בישראל
« Reply #46 ב- : אוקטובר 23, 2014, 05:01:13 PM »
מידי פעם שאני מנסה להבין קצת איך העולם בנוי אני חוזר לקרוא את הפוסט הזה וזה תמיד מעניין מחדש לקרוא אותו אני מבין שיש לי עדיין הרבה מה ללמוד ולגלות