כתב נושא: רעיונות למרכז טופסי... כנסו חבר'ה  (נקרא 26194 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק MIXXIM

• Full Member
    • דוא
בעניין: רעיונות למרכז טופסי... כנסו חבר'ה
« Reply #20 ב- : נובמבר 01, 2007, 05:33:27 AM »
דור תיקח לתשומת ליבך
טופסי זה נקודה אחת בתל אביב
אם אתה רוצה להפוך את טופסי למשהו ארצי
אתה צריך להתרחב צפונה ודרומה לאורך הים... איפה שכל הגולשים
לדוגמא אינטרסרף ממוקמים בחיפה ובתלאביב
ובנוסף על כך יש חנויות שמוכרות גלשנים שלהם... למשל ראיתי אצל רוזן ומינץ

מה שכן אם אתם תפתחו מוצרים
כמו ליש/שעוות/לייקרות
והמחיר יהיה נורמלי (חצי ממחיר השוק בארץ) ויהיו נק' מכירה (לדוג' חיפה)
אני קניתי....

ד"א
אני ממליץ לכם לחדש את האתר....
תעשו לו שיפוץ
הדור החדש הוא דור מחשבים
ולפני שנכנסים לעסק בודקים באינטרנט
דבר בולט שיש לאינטרסרף זה אתר איכותי..(הכי טוב שאני ראיתי בארץ...)

ואוריאן לגבי שוק הכרמל
לא מוכרים שם גלשנים וציוד נלווה
חבל...
« עריכה אחרונה: נובמבר 01, 2007, 05:35:15 AM על ידי MIXXIM »

מנותק guyms14

• Hero Member
    • דוא
« Reply #21 ב- : נובמבר 01, 2007, 05:42:33 AM »
דבר ראשון אתר אינטרנט מישהו שלא מבין בזה כותב גלישת גלים בגוגל  צריך שהאתר יעלה ראשון ויהיה בו מלא מידע והכל
עכשיו גם יש בו אבל לא יודע זה נראה כאילו אתר  מהדור הראשון של המחשבים
יותר אנשים לפורום יכול להיות הרבה יותר טוב
הפורום ממש השתפר משנה שעברה שהיה הרבה קללות וכל מיני כאלה
וצריך לעשות משהו בטופסי נגיד אני גולש בתל אביב אבל אפעם לא הייתי במקום שאתם נמצאים בו
נגיד שימו דגל איפה שאנשים גולשים  עם השם של האתר נגיד הם יראו הרבה דגלים וזה זה יסקרן אותם והם יכנסו לאתר
אותו דבר לגבי מדבקות

מנותק orian

• Administrator
  • Hero Member
    • אתר הגלישה הטוב בישראל
« Reply #22 ב- : נובמבר 01, 2007, 06:35:16 AM »
חינם מדבקות של טופסי לחברי הפורום תבואו למשרד לקבל
במרכז טופסי נשמח לעזור בכל מה שקשור בגלישת גלים לפרטים 0504329001

מנותק דור

• גולש מיקצועי
  • Full Member
    • דוא
« Reply #23 ב- : נובמבר 01, 2007, 08:03:58 AM »
עוד נקודות של טופסי בארץ אני חושב שגם זה עניין של זמן .... קודם כל נטפל במסביב ..

האתר בהחלט זקוק דחוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף לעיצוב מחדש הכל ... מייקאובר לגמרי
פרופסור במחשבים שראה את האתר  הזה אמר לי אישית שאתר אומר הרבה על המקום .. וטופסי חלק מהפרוייקט שלי בחלק הממוחשב יותר זה באמת לטפל בדברים האלה ... האתר יקבל שיפוץ ברגע שנתחיל לעשות .. בנתיים אני מקשיב ורושם ... אחרי זה זה לשבת עם אוריאן ולתכנן
ומשם זה לעשות.

אני אישית חושב שהפורום פה צריך לקבל קצת סדר ... אפשרויות להשאיית משתמש שמנבל את הפה .. או דברים שלא רצויים במערכת
העברת נושאים לקטגוריות המתאימות להם וכו' ... ולמנות מישהו שיהיה אחראי על הזרמת מידע קבוע "חדשות" לפורום או לאתר באופן יומי שקשור לגלישה לחופים וכו'.

הלאה עוד דברים.....

( לתשומת ליבכם יום הנקיון שיערך בחודש דצמבר , כולם להגיע זה חשוב )

מנותק אסיף

• גולש מיקצועי
  • Hero Member
    • דוא
« Reply #24 ב- : נובמבר 01, 2007, 08:19:38 AM »
תשמע דור הרעיון של ביגוד טופסי הוא רעיון לא רע בכלל ..
החולצות שאוריין עיצב והביא לנו ממש יפות ואני הולך איתם ביום יום בלי קשר לאם אני הולך לים או לא , גם בבית הספר אני הולך איתם כי הם יפות .

ובאמת לדעתי טופסי יכולה להשתלב בתחום של הביגוד קצת ולהביא את החוכמה שלה בגלישה לביגוד , נגיד חולצה זולה ויפה כמו של טופסי יהיה לה ביקוש גדול , גם הכובעים יפים והמחזיקי מפתחות.
גם הליקרות אנשים אוהבים .. ומה שיפה שלא יקר לעשות את הדברים האלה אנחנו לא נצטרך לדפוק מחיר של מותג .
זה גם יהיה משהו מקומי שמסמל באמת את גולשי ארץ ישראל .
זה יכול לתפוס ממש טוב .. אוריין מה אתה אומר ?!
Team Suok A Carmel

מנותק הזקן והים

• Sr. Member
« Reply #25 ב- : נובמבר 01, 2007, 04:29:06 PM »
טוב,
קודם כל, לאור רמת העילגות שמפגינים כאן חלק גדול מהמגיבים אולי כדאי היה להציע שיעורי עזר בשפה העברית, כתיב וכתב?
וברצינות, האם רוב הגולשים המגיבים הם דיסלקטים או שגלישה באה על חשבון השכלה? תופעה חברתית מעניינת.

ולעצם הצעותיי.

ללא ספק, לטופסי יש את מה שנקרא ההון המותגי -  Brand Equity. השאלה היא מה עושים עם זה. נכון להיום, המותג טופסי בעיקר מדבר לגולשים עצמם ולא לקהילה המיידית סביבם.  אין לי כמובן גישה ומידע פנימי לגבי הנתונים הפיננסים של העסק שנקרא טופסי ולכן קשה קצת לייעץ בעניין (כן אני בעל השכלה עסקית וכמו כן ניסיון ניהולי רב שנים). אנסה להגיב באינטואיציה בלבד.

המיקום של טופסי, הוא ללא ספק בלתי אטרקטיבי בעליל. זה לא מקום שאנשים (לקוחות בפוטנציה) יעברו דרכו באקראי. לכן, לפתוח במיקום הנוכחי חנות ממכר למוצרי אופנה ואחרים הקשורים בים וגלישה נראה לי נדון לכשלון.

שמתי לב אבל שלעתים אוריין מארגן מעין מסיבות גלישה. שילוב של פעילות לימודית וחוויה חברתית. אני לא יודע כמה הנושא שווק כמו שצריך ומה הרווחיות שהושגה אבל הפוטנציאל מעניין.

יתכן, ומן הסתם אוריין יצטרך לגייס משקיעים לצורך כך, ניתן להקים מסעדת ובר חוף מתמחה אשר סובבת סביב גלישה וגלים. משהו בסגנון הוואי, עם מוזיקת איים, הופעות של חצאיות הולה הופ, מופעי אש בלילה (מזכיר לי את פאב הצוענים בקו-פיפי בתאילנד או מקומות בקי-ווסט פלורידה). המקום ישלב גלישה, ספורט ים, אוכל קל ובידור. מקום שיכול להיות מרכז לגולשים To hang out. ברור לי שסביב  הגולשים ישנה חבורה שלמה (מזדנבת) או כל מיני Wannabe's, אשר עשויה להגיע למקום.
המסעדונת הקטנה בחוף הצוק (ליד סי אנד סאן) עושה סימנים של פוטנציאל אך נשארה מסעדה בלבד. מקומות נוספים בחוף הים (מחוף פרישמן ועד מנטה-ריי) בעלי פוטנציאל אך לא הלכו עם זה עד הסוף.
קמפיין מתאים למקום החדש, כולל הקרנות Surf Wise, רוח דרומית בחוף הילטון בערוצי הטלויזיה לאחרונה, עשוי לעורר ענין ולהתניע את העסק.

רעיון נוסף, הוא פעילות לימים שבהם הים חלש ולא ממש עובד. הרעיון הוא להפעיל סירת מנוע ולתת שיעורי WakeBoarding. זה דומה לגלישה הרי ולמעט פארק דרום או בכנרת אולי, הספורט לא ממש מפותח.
שילוב של ים חלש - WAKE - ים חזק - SURF עשוי להביע כיסוי טוב יותר של פעילויות עבור טופסי.

בכל אופן, הרבה אהבה ושיהיה בהצלחה.
הזקן

מנותק אסיף

• גולש מיקצועי
  • Hero Member
    • דוא
« Reply #26 ב- : נובמבר 01, 2007, 06:43:20 PM »
טוב,
קודם כל, לאור רמת העילגות שמפגינים כאן חלק גדול מהמגיבים אולי כדאי היה להציע שיעורי עזר בשפה העברית, כתיב וכתב?
וברצינות, האם רוב הגולשים המגיבים הם דיסלקטים או שגלישה באה על חשבון השכלה? תופעה חברתית מעניינת.

ולעצם הצעותיי.

ללא ספק, לטופסי יש את מה שנקרא ההון המותגי -  Brand Equity. השאלה היא מה עושים עם זה. נכון להיום, המותג טופסי בעיקר מדבר לגולשים עצמם ולא לקהילה המיידית סביבם.  אין לי כמובן גישה ומידע פנימי לגבי הנתונים הפיננסים של העסק שנקרא טופסי ולכן קשה קצת לייעץ בעניין (כן אני בעל השכלה עסקית וכמו כן ניסיון ניהולי רב שנים). אנסה להגיב באינטואיציה בלבד.

המיקום של טופסי, הוא ללא ספק בלתי אטרקטיבי בעליל. זה לא מקום שאנשים (לקוחות בפוטנציה) יעברו דרכו באקראי. לכן, לפתוח במיקום הנוכחי חנות ממכר למוצרי אופנה ואחרים הקשורים בים וגלישה נראה לי נדון לכשלון.

שמתי לב אבל שלעתים אוריין מארגן מעין מסיבות גלישה. שילוב של פעילות לימודית וחוויה חברתית. אני לא יודע כמה הנושא שווק כמו שצריך ומה הרווחיות שהושגה אבל הפוטנציאל מעניין.

יתכן, ומן הסתם אוריין יצטרך לגייס משקיעים לצורך כך, ניתן להקים מסעדת ובר חוף מתמחה אשר סובבת סביב גלישה וגלים. משהו בסגנון הוואי, עם מוזיקת איים, הופעות של חצאיות הולה הופ, מופעי אש בלילה (מזכיר לי את פאב הצוענים בקו-פיפי בתאילנד או מקומות בקי-ווסט פלורידה). המקום ישלב גלישה, ספורט ים, אוכל קל ובידור. מקום שיכול להיות מרכז לגולשים To hang out. ברור לי שסביב  הגולשים ישנה חבורה שלמה (מזדנבת) או כל מיני Wannabe's, אשר עשויה להגיע למקום.
המסעדונת הקטנה בחוף הצוק (ליד סי אנד סאן) עושה סימנים של פוטנציאל אך נשארה מסעדה בלבד. מקומות נוספים בחוף הים (מחוף פרישמן ועד מנטה-ריי) בעלי פוטנציאל אך לא הלכו עם זה עד הסוף.
קמפיין מתאים למקום החדש, כולל הקרנות Surf Wise, רוח דרומית בחוף הילטון בערוצי הטלויזיה לאחרונה, עשוי לעורר ענין ולהתניע את העסק.

רעיון נוסף, הוא פעילות לימים שבהם הים חלש ולא ממש עובד. הרעיון הוא להפעיל סירת מנוע ולתת שיעורי WakeBoarding. זה דומה לגלישה הרי ולמעט פארק דרום או בכנרת אולי, הספורט לא ממש מפותח.
שילוב של ים חלש - WAKE - ים חזק - SURF עשוי להביע כיסוי טוב יותר של פעילויות עבור טופסי.

הזקן

פשש  , חייבים לקחת את הרעיונות שלו ברצינות.
ובאמת אתה צודק שהרמה הלשונית פה ירודה אבל זה לא שהגולשים דסלקטיים(אני מקווה ) , פשוט שאתה כותב בפורום הרבה הודעות אז אתה לא ממש שם לב לדברים הקטנים ...
:]
אבל אני חייב להודות שאהבתי במיוחד את מה שכתבת..
Team Suok A Carmel

מנותק בר מלכוב

• Hero Member
    • דוא
« Reply #27 ב- : נובמבר 01, 2007, 10:52:02 PM »
טוב,

ולעצם הצעותיי.

הזקן

לדעתי טיפה ניסחפת
אני לא אומר שהרעיונות שלך לא נכונים אבל צריך להתחיל בקטנה בכל מיני דברים קטנים ואז התמונה הכוללת תיראה טוב יותר
ורק אחרי זה לפנות לדברים שאתה הצעת
« עריכה אחרונה: נובמבר 01, 2007, 10:54:01 PM על ידי בר מלכוב »

• Full Member
    • דוא
« Reply #28 ב- : נובמבר 01, 2007, 11:15:51 PM »
הבנאדם פיתח את הרעיונות הגדולים שלכם למשהו ממשי יותר הWAKE לא ילך אני ממש לא  חושב שזה ילך אבל הכל יכול להצליח....
והאתר צריך טיפול דחוף לפני הכל כמעט....

מנותק amirgal

• Hero Member
    • דוא
« Reply #29 ב- : נובמבר 01, 2007, 11:46:43 PM »
עלה לי לראש את אחד הרעיות:
לשיפ פרוזקטורים לים כדאי שאפשר יהיה לגולש בחושך (כמו בבית ים). ואפשר גם לשים רמקולים עם מוזיקה טובה.

מנותק roey

• Jr. Member
  • **
« Reply #30 ב- : נובמבר 02, 2007, 01:30:48 AM »
אני עם amirgal
רעיוןןן אדיררר!!!!

מנותק בן-אל

• Jr. Member
  • **
« Reply #31 ב- : נובמבר 02, 2007, 01:48:42 AM »
יוו זה הזקן והים מערוץ 8? יש איזה אחד זקן חמוד כזה עם מקטרת שעושה סרטים על הים (המלחים, האוניות ועוד...) עם זה אתה אז תמשיך בעבודה הטובה  :P

מנותק אסיף

• גולש מיקצועי
  • Hero Member
    • דוא
« Reply #32 ב- : נובמבר 02, 2007, 02:32:05 AM »
קודם כל אני כבר יכול לעשות פה רשימה של דברים טובים שאפשר להתחיל בהם ודברים טובים שאפשר לשאוף להגיע אליהם ...

להתחיל ב:
אתר !!!!
ביגוד!!!
ציוד גלישה (כמה שאפשר)
פרסום!!!
ולהדגיש גם שטופסי שומר על הים !
לעשות מועדון חברים טופסי !
לנסות להגיע להסכמה עם חנות שתוריד את המחירים של המוצרים שלה לחברי טופסי במידה וחברי טופסי ישתדלו לקנות רק שמה

לשאוף ל:
למה שהזקן והים אמר

אמירגל הרעיון עם הפרוזקטורים כבר ידוע והוא גם צריך להתממש בשנים הקרובות .. עריית ת"א הודיעה שהיא תתקין פרוזקטורים בחוף הילטון ככה שיהיה אפשר לגלוש גם בלילה :] הבעיה שעד שהם זזים זה לוקח שנים
ובקשר לרמקולים אני לא חושב שזה רעיון טוב ...
א. בקושי ישמעו את זה ובשביל שהגולשים ישמעו טוב אז המתרחצים יהיו חירשים.
ב. אני לא חושב שזה רעיון טוב לגלוש עם מוזיקה .. זה הורס את הגלישה , חלק מהגלישה זה להתחבר לים בלי כל החרטא שמבחוץ ובשביל לגלוש הכי טוב אתה צריך להיות כמה שיותר מרוכז בים , והמוזיקה קצת מוציאה לך את הריכוז המקסימלי בגלישה .
נכון לפעמיים זה נשמע ממש כיף לגלוש עם מוזיקה ומי שרוצה לעשות אתת זה שיקנה לעצמו iSurf או משהו כזה שזה נגן שאפשר לגלוש איתו ולהכנס איתו למים (מן הסתם)

בכל מקרה , דור אוריין אני מקווה שאתם רושמים כי אני כבר רשמתי :]
Team Suok A Carmel

מנותק amirgal

• Hero Member
    • דוא
« Reply #33 ב- : נובמבר 02, 2007, 02:58:48 AM »
קודם כל אני כבר יכול לעשות פה רשימה של דברים טובים שאפשר להתחיל בהם ודברים טובים שאפשר לשאוף להגיע אליהם ...

להתחיל ב:
אתר !!!!
ביגוד!!!
ציוד גלישה (כמה שאפשר)
פרסום!!!
ולהדגיש גם שטופסי שומר על הים !
לעשות מועדון חברים טופסי !
לנסות להגיע להסכמה עם חנות שתוריד את המחירים של המוצרים שלה לחברי טופסי במידה וחברי טופסי ישתדלו לקנות רק שמה

לשאוף ל:
למה שהזקן והים אמר

אמירגל הרעיון עם הפרוזקטורים כבר ידוע והוא גם צריך להתממש בשנים הקרובות .. עריית ת"א הודיעה שהיא תתקין פרוזקטורים בחוף הילטון ככה שיהיה אפשר לגלוש גם בלילה :] הבעיה שעד שהם זזים זה לוקח שנים
ובקשר לרמקולים אני לא חושב שזה רעיון טוב ...
א. בקושי ישמעו את זה ובשביל שהגולשים ישמעו טוב אז המתרחצים יהיו חירשים.
ב. אני לא חושב שזה רעיון טוב לגלוש עם מוזיקה .. זה הורס את הגלישה , חלק מהגלישה זה להתחבר לים בלי כל החרטא שמבחוץ ובשביל לגלוש הכי טוב אתה צריך להיות כמה שיותר מרוכז בים , והמוזיקה קצת מוציאה לך את הריכוז המקסימלי בגלישה .
נכון לפעמיים זה נשמע ממש כיף לגלוש עם מוזיקה ומי שרוצה לעשות אתת זה שיקנה לעצמו iSurf או משהו כזה שזה נגן שאפשר לגלוש איתו ולהכנס איתו למים (מן הסתם)

בכל מקרה , דור אוריין אני מקווה שאתם רושמים כי אני כבר רשמתי :]

קשה לי לאמין שבהילטון\טופסי אתה ממש יכול להתחבר לים אם כל הגולשים שיש שם.
גם אפשר לשים את הרמקולים על השובר גלים...

מנותק guyms14

• Hero Member
    • דוא
« Reply #34 ב- : נובמבר 02, 2007, 05:31:33 AM »
אסיף דור אוריאן או כל אלה מטופסי אם אתם צריכים עזרה במשהו שלחו לי הודעה בפרטי

מנותק דור(חדש)

• Sr. Member
« Reply #35 ב- : נובמבר 02, 2007, 07:21:20 AM »
אני שמח שאתם רוצים לעזור ... אני בטוח שנצטרך את העזרה שלכם איפה שהו ..
הכל נרשם עוד קצת ונשב לסכם את הכל מה אפשר לעשות ומה לא ... מה קודם ומה אחר כך ..
תמשיכו עם הרעיונות הטובים . כל הכבוד.

מנותק הזקן והים

• Sr. Member
« Reply #36 ב- : נובמבר 02, 2007, 07:56:03 AM »
לא, אני ממש לא מייק הולר.  :D
חצי מגילו ופי שניים מהגיל הממוצע כאן...

אהבתי את רעיון הפרוז'קטורים.  הבעיה כמובן היא להשיג אישורים ומימון מהעירייה.
אני הייתי מנסה ללכת לכיוון קצת שונה. אפשר אולי לדבר עם בעלי עסקים במרינה (או מנהלת המרינה עצמה) על מנת למקם פרוז'קטורים (אחדים מדרום מאירים את חוף הילטון ואחדים מצפון מאירים את חוף גורדון לפני תנאי הרוחות כמובן) אשר ימומנו בהקמתם ע"י בעלי העסקים אבל השימוש השוטף בהם ימומן ע"י הגולשים (כולל ישאיר רווח נחמד לבעלי העסק או לטופסי).
חחח דמיינו לעצמכם מעין מכשיר מדחן, אתה דוחף בו שקלים ורוכש שעות תאורה לילית. אפשר לרכוש גם באמצעות משלוח SMS וחיוב הסלולר.
נצטרך כנראה 2-3 נורות לכל צד. נורות תאורת אצטדיונים לרוב הן בנות 1-1.5 KW כך שמדובר על פחות מ-10 ש"ח לשעה. לא נראה לי שתהיה בעייה לגולשים לממן את זה.

מנותק guyms14

• Hero Member
    • דוא
« Reply #37 ב- : נובמבר 02, 2007, 09:59:57 AM »
10 שקל לשעה להכל????
מי יממן את זה???
אי אפשר לקחת כסף בכניסה ואני לא מאמין שכל אחד מהאנשים פה יתרום יותר מ100 שקל מבין????
ואפשר רק בקיץ בחורף הלילות קפואים.....

מנותק אסיף

• גולש מיקצועי
  • Hero Member
    • דוא
« Reply #38 ב- : נובמבר 02, 2007, 10:31:32 AM »
לא, אני ממש לא מייק הולר.  :D
חצי מגילו ופי שניים מהגיל הממוצע כאן...

אהבתי את רעיון הפרוז'קטורים.  הבעיה כמובן היא להשיג אישורים ומימון מהעירייה.
אני הייתי מנסה ללכת לכיוון קצת שונה. אפשר אולי לדבר עם בעלי עסקים במרינה (או מנהלת המרינה עצמה) על מנת למקם פרוז'קטורים (אחדים מדרום מאירים את חוף הילטון ואחדים מצפון מאירים את חוף גורדון לפני תנאי הרוחות כמובן) אשר ימומנו בהקמתם ע"י בעלי העסקים אבל השימוש השוטף בהם ימומן ע"י הגולשים (כולל ישאיר רווח נחמד לבעלי העסק או לטופסי).
חחח דמיינו לעצמכם מעין מכשיר מדחן, אתה דוחף בו שקלים ורוכש שעות תאורה לילית. אפשר לרכוש גם באמצעות משלוח SMS וחיוב הסלולר.
נצטרך כנראה 2-3 נורות לכל צד. נורות תאורת אצטדיונים לרוב הן בנות 1-1.5 KW כך שמדובר על פחות מ-10 ש"ח לשעה. לא נראה לי שתהיה בעייה לגולשים לממן את זה.

א. יש כבר מימון והרעיון עצמו הוא של העירייה.. הם אלה שצריכים להקים את זה בחוף הילטון השאלה מתי זה יקרה.

והבעיה שגולשים נגיד בחוף הרבה גולשים וכל אחד מגיע בזמן אחר אז אף אחד לא ירצה לשלם על כמה גולשים (Oזה הישראלי)
אבל זה לא בעיה של מימון
Team Suok A Carmel

מנותק דור(חדש)

• Sr. Member
« Reply #39 ב- : נובמבר 02, 2007, 06:48:11 PM »
הרעיון של הפרוז'קטורים עם  המדחנים רעיון מצויין ניראה מה אפשר לעשות לגבי זה ...
« עריכה אחרונה: נובמבר 02, 2007, 09:38:47 PM על ידי דור(חדש) »