כתב נושא: גולשי תל אביב ! ובכלל כל מי שאכפת לו מאיכות הסביבה  (נקרא 5953 פעמים)

מנותק OM

• Newbie
  • *
    • דוא
שלום קוראים לי עומרי אני בן 19 ,אני גולש גלים וגולש רוח על הדגם האולימפי - ניל פרייד, ומתאמן במועדון שנמצא בסמוך למרינה .
בשנה האחרונה חוף הילטון הפך לחוף הביתי שלי ואפשר להגיד ש- 90% מהזמן אני גולש שם .
במסגרת האימונים על הדגם האולימפי אני רץ רוכב על אופנים (כביש ושטח ) ושוחה .

היום (יום שבת ה- 13.10) החלטתי לשחות בהילטון( ב- א). בהתחלה היה מגניב שחיתי בחלק הדרומי (איפה שיש חול ) והתקדמתי צפונה לכיוון הסלעים, ומהרגע שהתחילו הסלעים
הזדעזתי . היו כל כך הרבה שקיות בקבוקים מפלסטיק פחיות של בירה בקבוקי זכוכית ועוד כל מיני דברים שאין לי מושג מה הם היו , אבל זה בטוח פסולת ,וכל זה בין הסלעים והדגים שנמצאים שם .

תאמת לא היה לי מושג שיש כל כך הרבה זבל מתחת לאיפה שאני גולש  !!!
אני בטוח שיהיהיו אנשים שיקראו את זה ויגידו ש " מה זה מענין זה מתחת למים " אבל תבינו זה מגעיל !
זה כל כך לא המקום של כל הפסולת הזאת בין כל הסלעים והדגים שם ! ואני בטוח שאם מישהו יראה את זה הוא יבין כמה זה פסול !

בכל מקרה חשבתי על זה לאורך כל היום והגעתי למסקנה שאם נתארגן קבוצה של אנשים שבאמת אכפת לה אפשר ביום אחד לנקות את החוף
ולעשות מזה הד תקשורתי ענק ואולי ככה להעיר את האנשים למציאות שמנסים לקבור מתחת למים. הים שלנו מלוכלך !! ואנחנו הגורם לזה !!
בקיצור אם זה מענין פה בפורם מישהו אם למישהו אכפת אפשר לעשות את זה !!
אני אשמח לקבל אימילים עם רעיונות איך להרים פרויקט כזה .
האיימיל שלי הוא
isr16@walla.com

תודה !

מנותק אסיף

• גולש מיקצועי
  • Hero Member
    • דוא
בכיף אחי .. לא צריך לארגן הד תקשורתי והכל פשוט תפוס שקית משקלת ושנורקל ותנקה !

אני ניקיתי קצת את הריף בזמן שהדרכתי אצל אוריין ..
Team Suok A Carmel

• Newbie
  • *
היי עמרי,
סחטיין על האכפתיות,

קצת עצוב, אבל אין הרבה אנשים שבאמת אכפת להם ,וגם אלו שאכפת להם, בד"כ מיואשים מהאדישות של הציבור.

הדרכים היחידות שמעירות את הציבור בימינו הן : או סקס - או כסף. או אולי קלי סלייטר,(הוא מגיע ב18) תנסה לגרום לו לדבר על החשיבות של זה ולהרים איזה משהו... (תנסה אולי דרך הפורום של אדרנלין לתקשר עם ארתור...או אוריין פה).. אולי יצא מזה משהו.אני בספק... (אני מהמיואשים...)
חוץ מזה שאחרי שתנקה את הריף, או בזמן שתנקה את הריף, יזרקו עוד אלפי שקיות ובקבוקים, באותו הזמן ממש שבו אתה הוצאת ...
בעע.
יאוש. ברוך הבא לישראל.

מנותק דור

• גולש מיקצועי
  • Full Member
    • דוא
עמרי מאוד מנחם לשמוע שיש מישהו שאכפת לו .. אבל תאמין לי שכל מי שגולש יצא לו פיתאום לגעת באיזה משהו מגעיל .. ולהזדעזע מהזיהום ..
אתה עכשיו בידיעה של ליכלוך ... אם היית שומע את הנתונים שקיבלנו על מצב השפכים שנשפכים לים מידי שנה .. זה לא רק מזוהם זה גם מסוכן ללהכנס למים
זאת שערוריה בעיני הגולשים מזה שנים ... הרבה אגודות מנסול להלחם בזה "צלול" למשל .. אבל אין מה לעשות  מעניין ל"אנשים הגדולים" את התחת .. ניראה לך שלבן אדם עם מפעל ענקי יתקע עם טונות של פסולת ויתחיל לחשוב מה הוא יעשה עם זה ? ..
לההההה ... צינור ... ישר לים ..

אנחנו נלחמים במדינה בלי עמוד שדרה שכל בן אדם עם כסף יכול לעשות מה שמתחשק לו ואין מי שיעצור את זה ..
תכתוב את המכתב הזה לגאידמק .. אולי זה יגע לליבו והוא יתן כמה מיליונים להשקיע בפרוייקט או משהו ..
רעיון

מנותק אסיף

• גולש מיקצועי
  • Hero Member
    • דוא
מה שצריך פה זה מ-ה-פ-כ-ה

בכל המישורים !! שהעם יעשה מהפכה ויטיס את כל הממשלה למה צר לי לבשר לכם אבל ישראל הופכת מיום ליום לדיקטטורה ...
Team Suok A Carmel

• Newbie
  • *
צריך מישהו שלא רק יצעק "מהפכה" אלא גם יעשה מהפכה,

נו

נו ?

נוווו ?!!?!?

מנותק guyms14

• Hero Member
    • דוא
חחחחח איזה צ'ה  קטן

מנותק yoyo

• Newbie
  • *
    • דוא
אני גולש בתל ברוך  אני בן 13 ראיתי ילדים (16) זורקים דברים לים צעקתי עליהם הם איימו עלי ואז התעצבנתי ויצאתי  כ*ס אמא של כל מי שמזהם את הים

מנותק visner88

• Hero Member
ציטוט של:  link=topic=2274.msg10567#msg10567 date=1192433640

נו

נו ?

נוווו ?!!?!?
בבחירות הבאות תצביעו או שתגידו לאמא ואבא שמצביעים רק הירוקים לכנסת ולכל הראשיות!
« עריכה אחרונה: אוקטובר 16, 2007, 02:04:42 AM על ידי visner88 »

surf is life... the rest is just details.....

מנותק poli

• Hero Member
  • :)
    • דוא
צודק..... את הירוקים צריך בבית הכנסת ודרך אגב הרעיון של עומרי היה ממש חכם נקווה שנאסוף ככה קבוצה גדולה שאכפת לה אני בעד
i ♥ 2 surf

מנותק OM

• Newbie
  • *
    • דוא
אנשים מגניב לראות שלעוד אנשים אכפת ! ! !
אני טס לניו זילנד עוד שבועים ויומים לתקופה ארוכה
זה מבאס אותי אבל אין לי זמן להכנס לזה יותר לעומק .
אני חוזר עוד 3 חודשים , אני מקווה שמישהו ימשיך את מה שהתחלתי
ואם לא אני מבטיח להזיז דברים כשאני יחזור .
אסור להתיאש !!!

מנותק אסיף

• גולש מיקצועי
  • Hero Member
    • דוא
ציטוט של:  link=topic=2274.msg10567#msg10567 date=1192433640

נו

נו ?

נוווו ?!!?!?

בדיוקקקקק אחייייי !!!!
צור איתי קשר בפרטי אם בראש שלך מהפכה .. חחח ואני לא צוחק.
אין לך מושג כמה אנשים רציניים יש בארץ הזאות ..
העם רוצה מהפכה נמאס להדפק מכל הכיוונים ..זה לא סרט פורנו פה מה זה כל העסק הזה
Team Suok A Carmel