כתב נושא: רילוקיישן - מעבר לקוסטה ריקה - מחפש שותפים !!  (נקרא 3958 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אייל26

• Newbie
  • *
לפני כ3 שנים הייתי בטיול אחרי צבא לקוסטה ריקה - מקסיקו , התאהבתי בשתי המדינות האלה אבל בייחוד בקוסטה ריקה ! במקום שנקרא פאבונס שזאת עיירה בדרום הארץ למי שלא שמע , עיירה כפרית שקטה עם מלא תיירים ותיירות בכל שנה ..למי שגולש שבינינו מסופר על החוף בפאבונס על הגל השני הכי ארוך בעולם לימין , כקילומטר שמונה מאות גל אחד , גן עדן לגלישה ! שזאת אחת הסיבות שאני רוצה להגר לשם .. אבל לא רק בגלל זה , התאהבתי בשקט של המקום , האווירה , הג׳ונגלים , נופים עוצרי הנשימה , בעלי החיים - <תוכי ארות אדומים , קופים , סוסים > וכולם חופשיים בטבע ! סגנון החיים הפשוט והרגוע ..
עכשיו זאת הייתה הקדמה קצת על המקום שבו אני רוצה להגר.. בעזרת השם אני מתכנן לפתוח שם איזה עסק קטן של קבינות <צימרים> או מסעדה / מכולת וכד׳.. בהתחלה לגור שנה שנתיים בקבינות בסביבות ה14 דולר ללילה .. ובעזרת השם בתום התקופה כשיהי מספיק כסף גם לקנות בית קטן , למי שלא בקיא או לא בירר הנדל״ן בקוסטה ריקה מחירי רצפה !! בית עם מגרש של 4 דונם יכול לעלות בין 40 ל90 אלף דולר בית קרקע על החוף ! וואני מחפש שותף או שותפה שמעוניינים לשנות קצת את סגנון החיים שלהם ולהצטרף אליי למעבר למקום המדהים הזה .. מתאים לאנשים שלא מקובאים יותר מדיי בחיים ועפים על המירוץ הזה של לימודים אונברסיטה תארים מעמד חברתי וכל השיט הזה .. והתברגנות במדינה שלנו .. מי שמעוניין להצטרף אליי לכרטיס וואן וואי לקוסטה ריקה פאבונס ! זה המספר פלאפון שלי - 0502243200 אפשר גם בוואצאפ ;) אוהבים על מלא ;)