כתב נושא: חדש בפורום ,יש לי מספר שאלות  (נקרא 2740 פעמים)

מנותק yakirn95

• Newbie
  • *
חדש בפורום ,יש לי מספר שאלות
« ב- : אפריל 29, 2011, 11:37:04 PM »
אני חדש בפורום ומעוניין להתחיל בגלישת גלים
התחלתי לקרוא כל מני נושאים ושאלות של אנשים לגבי התחלת גלישת גלים
היה לי ניסיון גלישת סקי עם כבלים מספר פעמים בפארק דרום בתל אביב לא יודע אם זה עוזר או לא לגבי היציבות על הגלשן

יש לי כמה השאלות
א. האם להתחיל לגלוש לבד על ידי מדריך באינטרנט זה טוב או שעדיף עם מדריך פרטי ?
ב. הבנתי שצריך לקנות גלשן לפי הגובה והמשקל שלי שהם 1.75 מטר ו55 ק"ג
ג. אם כבר גלשן אז איזה עדיף סופט או פאן?

תודה רבה!  ;)

מנותק yakirn95

• Newbie
  • *
בעניין: חדש בפורום ,יש לי מספר שאלות
« Reply #1 ב- : מאי 01, 2011, 07:10:31 PM »
מישהו? בבקשה זה דחוף

מנותק אביב fening

• Hero Member
  • יאללה הלכתי לגלוש
בעניין: חדש בפורום ,יש לי מספר שאלות
« Reply #2 ב- : מאי 09, 2011, 02:34:06 AM »
קודם כל אני יותר מממליץ לך ללכת לקורס גלישה או לקחת שיעור פרטי לפחות להתחלה משתי סיבות עיקריות קודם כל כי סביר להניח שאתה לא מקיר כראוי את הזרמים בחופים בהם אתה תכנס לגלוש וקורס אצלנו לפחות בטופסי מלמדים אותך גם לזהות זרמים וככה תוכל בעתיד לבוא לכל חוף ולדעת איפה להכינס ולאיפה לחתור כדי לעלות בחזרה לקו הליין אפ. שנית אם תתחיל לבד יש סיכוי שלא תקבל בסיס נכון לגלישה שלך מה שיכול לגרום לך להתייאש או לפחות להביא אותך לרמה יחסית רדודה ועוד סיבה היא שלא כמה פעמים ראשונות כשאתה לומד את הבסיס טוב שיהיה מי ששומר עלייך אם אתה נכנס לים אם גלים כי אי אפשר לדעת מה יכול לקרות.
לגבי גלשן אני ממליץ לך זה גם מה שאני עשיתי ,כיוון שבתקופת ההתחלה אם תקנה גלשנים אתה תמצא את עצמך מחליף גלשן כל חודשיים מה שכרוך בהרבה הוצאות כספיות והדרך שגם תכסוך לך בכסף וגם תיהיה הכי נכונה בישבילך כמתחיל היא להשכיר למשך זמן כמו חצי שנה שנה גלשן לימודי שיותאם למידות שלך ולרמה שלך וברגע שתשתפר רק תגיד ונחליף לך למידה יותר מתקדמת וכמובן שתכול להתייאץ  ובמרכז יאזרו לך וכך תגיע לרמה להשגים ולהנאה הכי גדולה

אם יש לך עוד שאלות תתקשר למרכז טופסי נשמח לענות לכל שאלה ואני ממליץ בחום להתקשר אפילו רק בישביל לקבל כמה עצות
מ'ס- 054329001