הודעות חדשות

עמודים: [1] 2 3 ... 10
1
דיבורים / בעניין: המלצה יום כיף בים המלח
« הודעה אחרונה על ידי שני ב- דצמבר 15, 2017, 04:35:05 PM »
צודקת יום כיף בים המלח מתאים מאוד לחורף
קצת לצאת מהשגרה ליום שכולו כיף ופינוק
מתאים מאוד יום כיף בים המלח לקבוצות
הרוצות לעשות טיולים בים המלח בבוקר טיול למצדה, טיולי ג'יפים בים המלח
והמשך יום כיף במלון מתקני המלון ארוחת צהריים קפה ועוגה
אפשרות ספא בים המלח כולל עיסויים לכל אחד מהקבוצה.
2
גלישה / החלום של כולנו – קורס גלישה
« הודעה אחרונה על ידי kotzi ב- נובמבר 14, 2017, 08:57:31 PM »
החלום של כולנו – קורס גלישה
ילד או מבוגר לכולנו חלום משותף לקבל קורס גלישה , כזה שיגרום לקיץ שלנו להיראות אחרת, לגלוש זה סוג של חופש, שליטה בתנועות וחוויה קייצית מהנה שאי אפשר להשוות אותה לשום חוויה אחרת.
קורס גלישה מקנה יכולות גלישה טובות יותר וזה לרוב קורס גלישה שמותאם לפי הגיל שלך, היכולות שלך והידע שלך בתחום, אם אתה נכנס לתחביב הגלישה ממש עם כניסתך לקורס הגלישה תוכל לקבל הדרכה על ידי מדריך גלישה מיומן ומנוסה שייתן לך את הידע הנדרש להבנת הים, ציוד הגלישה, הגלשן, התנועות על הגלשן, זיהוי גלים טובים יותר וטובים פחות, תיזמון נכון של עלייה על הגל והכל תוך ביצוע פעולות ספורטיביות קלות ומהנות שרבים יגדיור כספורט הכי כיף שקיים בעולם.
איך לבחור קורס גלישה מתאים   
שבוחרים קורס גלישה חשוב לדעת ולהבין מהי הרמה שלך בנוגע לגלישה, אם גלשת בעבר כחובבן ההשתלבות שלך בקורס הגלישה תהיה קלה יותר אך עדיין הקורס יקנה לך ידע נוסף, חשוב מאוד שממנו תוכל להפוך לגולש טוב.

http://www.kotzisurfclub.co.il/html5/?_id=10841&did=11140&G=10787&SM=10841&title=%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%A1%20%D7%92%D7%9C%D7%99%D7%A9%D7%94
3
גלישה / אטר באינטרנט להורדת סרטי גלישה סקי וספורט אטגרי חינם
« הודעה אחרונה על ידי lenny ב- אוקטובר 05, 2017, 02:31:40 PM »
ב׳סד

https://volafile.org/r/e2695wg8

 העליתי הסרטים. אני לא מרוויח כסף.
  אפשר להעלות במילה upload
חג שמח
4
דיבורים / גלישה מהנה
« הודעה אחרונה על ידי liran909090 ב- ספטמבר 23, 2017, 11:23:40 PM »
5
טיולי גלישה / בעניין: סרי לנקה יולי\אוגוסט -GoSurf
« הודעה אחרונה על ידי Ronasaki ב- ספטמבר 13, 2017, 07:45:06 PM »
Your information is very good.
6
מציאות בלבד ויד שניה / בעניין: מעוניין לקנות סנפירי גלישה .7
« הודעה אחרונה על ידי Ronasaki ב- ספטמבר 13, 2017, 07:34:11 PM »
This information is very helpful to me.
7
מציאות בלבד ויד שניה / מעוניין לקנות סנפירי גלישה .7
« הודעה אחרונה על ידי roiy ב- אוגוסט 20, 2017, 03:52:09 PM »
מעוניין לקנות סנפירי גלישה במידה XL  או L
 רועי
0524331306
8
גלישה / גלישת סאפ - לא רק לחובבנים
« הודעה אחרונה על ידי ProsurfClub ב- אוגוסט 08, 2017, 11:06:59 PM »
בניגוד לאמונה הרווחת, גלישת סאפ היא לא כזאת קלה..

ההסתערות הראשונה שלי על הסאפ הסתיימה עם השפלה, בקושי הצלחתי להתאזן על הלוח והרבה פחות לתפוס גלים - בסופו של דבר נמאס לי ליפול ולחצות אל החוף בבושה. לאחר יותר מעשור על גבי הלונגבורדינג הנחתי שהמעבר שלי לגלישת סאפ תהיה קלה כמשב רוח. טעיתי .
באותו יום למדתי שגלישה וגלישה נוטה הן שתי חיות שונות, וככל שתקדימו לקבל את זה כך תוכלו להשתפר אז קחו נשימה עמוקה, שלטו בגאווה שלכם, והתכוננו להביך את עצמכם במהלך הניסיונות הראשונים.

עם זאת, מסתבר שכמה עצות יכולות ממש לעזור. אז לפני שאתם מוציאים את המשוט ...כדאי לבדוק כמה מהעצות שהבאתי כאן .

1. מיצאו את הסאפ הנכון 

בחירת הבורד הנכון יעשה את כל ההבדל. Raceboards, הבורדים המתנפחים אינם בנויים עבור גלישה מהירה ורק יאיטו את ההתקדמות שלכם. בעת בחירת ההסאפ הראשון שלכם אתם רוצים את הבורד הכי חזק ויציב. משמעות הדבר היא שהגודל בהחלט קובע, לוח בטווח שניים עד שלושה מטרים, כ -76  סנטימטרים רוחב ,עם נפח של 140 עד 200 ליטר. כמו כן, חשוב שיהיה לך מספיק "בטן" (העקומה התחתונה של הלוח מהאף ועד הזנב) כך שלא תקבור את האף בתחתית כל גל.

כאשר יש ספק, עדיף לדבר עם גולש/ת מקומי שיהיה בדרך כלל יותר משמח/ה לחלוק את הידע שלהם איתך. האידיאל הוא לנסות כמה לוחות שונים אפשר מחבר או מאזורי השכרה/מחירה בפרוסרף חוף הרצליה לדוגמא  ;) זה ייתן לכם להרגיש סוגים שונים של בורדים פיזית ולעזור לך לקבל החלטה מושכלת יותר בעת רכישת הסאפ הראשון שלכם. לבסוף, זיכרו תמיד ללבוש רצועה כדי להגן על עצמכם ועל אלה הגולישים סביבכם.

2. הכניסה אל הים
עכשיו שיש לכם את ההסאפ הנכון הגיע הזמן לתפוס כמה גלים. אבל לפני שאתם הולכים לקפוץ אל תוך הגלים עדיף לעצור ולהשקיף על מתווה החוף כך תדעו מהיכן כדאי לצאת (על כל מקרה שלא יבוא) . אם זה בפעם הראשונה שלכם על הסאפ אז עדיף להימנע מאזורים צפופים ,לחפש מקום עם גלים "עדינים" . כמו כן לפקוח עין על סיכונים אחרים: כולל סלעים בולטים, חוף רדוד, דייגים ,שחיינים.. בקיצור כל מה שעשוי להתקל בכם ולהפך.

מוכנים ? סבבה ! עכשיו לצאת אל המים עם הבורד לצידכם עד עומק המותניים וקדימה ,לקפוץ על הסאפ !
קל יותר בהתחלה לחתור על הברכיים או אפילו בשכיבה נטוייה עם להב המשוט מתחת לחזה שהידית בולטת מעל החרטום . אם אתם מעדיפים לעמוד, זכרו לכופף את הברכיים ולשמור על הרגליים גמישות - בדומה לעמדת הגלישה "הרגילה" שלכם כדי לעזור לכם לשמור על איזון, במיוחד כאשר מגיעים אל ה"מים הלבנים" (הקצף).

הרעיון הוא לחתור חזק לתוך הקצף לשים משקל על הרגל האחורית בכך לדחוף את "אף" הלוח מעל הקצף עכשיו  להשתמש במומנטום שלכם ...ולחתור דרך הגלים. תשימו לב שאם תשענו מעט לאחור זה יעזור לכם לעלות את הבורד ולהתגבר על הwhitewater (הקצף) . טכניקה מתקדמת יותר תכלול הכוונת החרטום אל מול הגל על ​​ידי דחיפת צד אחד עם המשוט, תכניקה זאת מכונה "אדג'ינג" ותעזור לכם להסיט חלק מאנרגיית הגלים כשאתם על קצה הגל. כאן המקום לציין שלעולם לא מניחים את המשוט ! אפילו שאתם על החוף גם אם הוא מעצבן או גורם לכם להיראות "חנונים".

3. לתפוס את הגלים

ברגע שאתם צוברים ניסיון נוסף לתפוס גלים על סאפ זה הרבה יותר קל מאשר על בורד מסורתי. אבל עד שתדעו מה אתם עושים רק לכוון את הבורד לכיוון הנכון הוא אתגר לא פשוט . המפתח הוא להתחיל לאט ולהיות שיטתי בגלים שתבחר.
סטנדופ חתירה נותן לכם יתרון גדול כי יהיה לכם תצוגה טובה יותר של הגלים המגיעים מרחוק בעת בחירת הגל הרצוי וישאיר לעצמכם מספיק זמן כדי לסובב את הסאפ בזמן ולא ברגע האחרון, מה שגורם בד"כ למתחילים להתרסק עם הפנים לתוך הגל.
כדי להסתובב מהר יותר תצטרכו לשלוט על ציר התנועה. טכניקה זו כוללת צעד אחורה על זנב הלוח כדי להרים את החרטום מעל המים ולאחר מכן לחתור בצד הנגדי של הכיוון הרצוי.
טעות נפוצה של מתחילים היא לחתור כאשר הלוח פונה לכיוון החוף, מה שגורם ללוח לסתות מהכיוון הרצוי. טכניקה טובה יותר היא להסתובב לכיוון הגל באותו הרגע שהוא מגיע ואז לחתור במקביל אל הגל לפני שמתחילים בחתירה המהירה יותר קדימה/שמאלה/ימינה בהתאם לכיוון הרצוי ,עכשיו כאשר אתם כבר על הגל זה הזמן לפנות לכיוון החוף אך תמיד באותה הזווית שבה הגל מתקדם. חשוב לציין שבאותו הזמן שבו הבורד פונה לכיוון החוף נרצה להזיז את הרגליים ממצב של חתירה (רגליים מקבילות לקדימה) למצב גלישה (רגליים מקבילות הצידה) כך שתוכלו להישאר יציבים בהאצה הפתאומית שנגרמת כשעולים על הגל.

4 . לרכב על הגלים
עכשיו, לאחר שתפסנו את הגל תמצאו שהגלישה קלה הרבה יותר למרות המשוט והבורד הגדול אינסטינקט הגלישה שלכם יתחיל להשתלט. למעשה המשוט מאפשר לכם לא רק להישאר יציבים בגלים סבוכים ולהגיע לאיזורי הגל הרצויים אלה גם לקבע את המשוט במים מה שיעזור לכם לעשות פניה חזקה יותר ולשמור על האיזון שלכם.
הדרך הטובה ביותרלהשתפר תמיד תהיה להתאמן להתאמן ולהתאמן. אם תקדישו את הזמן והמאמץ להתמקצע בטכניקות אלה בסופו של דבר הם יקרו בצורה טבעית. עד אז, תמיד שתהיה לכם את הנחמה לדעת כי גם גולשי הסאפ הטובים בעולם התחילו מאותה הנקודה בדיוק.

מקור :
http://www.prosurf.org/sup
9
גלישה / גלישת גלים
« הודעה אחרונה על ידי dror.g ב- אוגוסט 08, 2017, 12:23:18 AM »
היי,

בעקרון גולש סאפ בשנה האחרונה. והחלטתי לרדת לכיוון גלישת גלים בגלשן גלים.
קניתי סופט בתור התחלה 8.4. אני שוקל 85 בגובה של 1.78 ס"מ.

הגודל מתאים של הסופט מתאים, וידוע לי שקצב ההתקדמות בגלשן גלים הוא איטי יותר מאשר בגלישת גלים עם גלשן סאפ.
אין לי בעיה עם זה.

רק יש לי שאלה (ואני יודע שאני מקדים את המאוחר)
אבל עד כמה נמוך אני יכול לרדת מבחינת גובה גלשן וליטר גלשן גלים קשיח.
רק בשביל לדעת לאן יש לשאוף.
אני מסתכל למשל על גו'ורדי סמית שהוא איזה 1.88 בגובה ושוקל 86
והוא גולש על גלשן יחסית קצר...מישהו יודע על איזה גובה גלשן הוא גולש וכמה ליטר????

תודה מראש לעונים
10
מציאות בלבד ויד שניה / למכירה 2 גלשנים במצב טוב ומחיר פצצה
« הודעה אחרונה על ידי AlexL ב- יולי 14, 2017, 11:49:10 PM »

מצד שמאל בתמונה:
גלשן שקניתי וגלשתי עליו במקסיקו ב2010 ומאז הוא לא נגע במים של חברת WetWorks הברזילאית, גובה 6,3 במצב טוב.
מחיר:800ש"ח. גמיש בנסיבות מתאימות.

מצד ימין בתמונה :
ה"Nugget" של חברת "Pyzel", גובה_5.10_רוחב_20.50_עובי_2.56_נפח_33.6
גלשן מושלם לתנאים של הארץ ובמיוחד לגלים היותר קטנים שמלווים אותנו בימות הקיץ. זה הגלשן השלישי מהסדרה הזו שאני קונה-ממכר !
מחיר- 1000ש"ח, גמיש בנסיבות מתאימות.

0526686045
Alejo Loshak_facebook
alexloshak@hotmail.com
עמודים: [1] 2 3 ... 10