אסיף חסין מספר על גלישה עבורו

מי שלא גלש לעולם לא יבין!


אני לא נחשפתי לגלישה כל כך מזמן ,רק שנה ואז חלה מהפכה בחיי בשבילי זה לא עוד ספורט שמביא בנות ,להסתובב בחוף הים עם גלשן בישבילי זה לא לדגמן .
אני מכיר אנשים שקונים גלשן והולכים איתו לים גם שאין גלים שמים אותו לידם בשביל להשתזף לא , לא , לא אני...אני בא יותר מהקומץ(הגדל ורחב) שבשיא החורף רוחות מטורפות נושבות בחוץ כל בן אדם שפוי אחר היה רק מאחל להגיע הביתה להדליק את המזגן על חימום לחמם איזה כוס שוקו לראות סרט טוב מתחת לפוך מכורבל כמו דוב בשנת החורף אני רץ לים בהתרגשות מטורפת וחולם כבר לגלוש על הגלים הענקיים של החורף בזמן שאמא לא מפסיקה לדאוג עד הרגע שאני חוזר ונכנס למקלחת ...אז מה בעצם אני רוצה להגיד לכם? האמת אני לא ממש יודע....פשוט נכנס בי יצר מטורף לספר לכם על הגלישה על החוויה שזה מעורר בי ועל הכיף.
כל גולש שתשאלו יגיד לכם בפשטות שמי שלא גלש לעולם לא יבין .את ההנאה הרוגע והשלווה הנמצאים בזה לצד האנדרנלין הרדיקליות ושיכרון החושים..אחחח הרגעים הטובים של החיים ....
זיכרון טוב שיש לי מהחורף שעבר עלינו לטובה (ובעזרת השם שחורף שיהיה ,יבוא עלינו עוד יותר לטובה) התקופה שיא החורף הטמפרטורה בחוץ 6 מעלות במים 15.5 קור כלבים, אני וחברי לגלישה שומעים שעולה גל של ראש++ עם התקפות של ראש (כמו שהסרף ריפורט אומר) גל שנמדד מאחור בכ1.30 ומקדימה הוא נירא כמו גל של שני מטר (בישביל להבין את גודל הגל אתם צריכים להיות מתחתיו)
אני ניצב מול הים הכי גדול שגלשתי בו (עד לנקודה ההיא) ומשקשק ,ספק מהקור ספק מהחשש. ניכנס למים וסחף קטלני סוחף אותײ פנימה לתוך הים.
הרחוב ריקקק מאנשים החליפה מתמלה במים קרייים... והשוברים?? פיי הם מזמן מתחת למים
החברים שמחים קופצים במים תוך כדאי כך ששפתיהם נוגעות זו בזו בקול שקשוק מצמרר...."אלההההה גליםםםםם " נשמעת אנחה מבין אחד מאיתנו אנחנו יודעים שאת היום הזה אנחו ניזכור טוב ...הגל עולה מרחוק רחוק מגיע לשיא גובהו ונשבר בצורה צינורית למדי ...
התקפה עולה כולם מוכנים מתחילים לחתור הגל סוחב הגלשן טס פחחח קפיצה ואתה על הגלשן לחיצה קטנה מפנה אותך לתוך בטן הגל

שרק מאיים להשבר אליך אתה ממשיך מוצץ האנדרנלין מרגיש איך הזמן עוצר מלכת ממשיך על הגל בהנאה עד שהוא קובר אותך באדמה לאחר שהוא נסגר.

מה זה? חושך קור אתה לא מבין מה קורה ...אחרי מספר שניות במים אתה עולה למעלה ולוקח שאיפה קרה לתוך הריאות כמו שצריך. עולה על הגלשן ועולה חזרה למעלה , ככה ימשיך היום המושלם עד שהשקיעה.

 Share